facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Які документи мають бути у волонтера (відео)

Нерідко на вулицях українських міст можна зустріти людей, які представляючись волонтерами, збирають кошти на різні цілі: хворим людям, малозабезпеченим чи на підтримку військових. Юристи радять перш ніж жертвувати на добру справу кошти – перевірити, на яких умовах йде збір грошей. Які документи повинні мати при собі волонтери, роз’яснює керівниця Хмельницького офісу Мережі правового розвитку Анастасія Площинська у сюжеті телеканалу “Ексклюзив”.

Абсолютно весь процес, починаючи від збору речей, які можуть бути об’єктами цієї допомоги, до моменту передачі, має бути зафіксований у паперовому вигляді з підтверджуючими документами, які відповідають законодавству про бухгалтерський облік, – говорить правниця.

За словами Анастасії Площинської, волонтери, які збирають кошти на лікування, повинні мати контракт:

Необхідно поцікавитися, на яких засадах проводиться збір коштів, чи є у них контракт, у якому чітко прописано, яка кінцева ціль збору цих коштів, де вони будуть використовуватись, де можна почитати цю інформацію.

Детальніше – у відеосюжеті.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження”.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×