facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

17 січня відбувся прийом громадян у селищі Петропавлівка

17.01.2018 у селищі Петропавлівка у рамках проекту «Центр посилення правових можливостей місцевих територіальних громад Печенізького, Чугуївського та Станично-Луганського району Луганської області» проведений спільний прийом громадян. Одинадцять мешканців  звернулись за інформаційно-правовою допомогою до юриста. Серед них чотири пенсіонера, двоє тимчасово не працюючих,  чотири працівники комунальних установ та один приватного підприємства.

 

Було задано шістнадцять запитань. Серед них найбільше було спадкових-шість. Питання порушення терміну прийняття спадку у зоні АТО та правова необізнаність громадян також виявилися актуальними і вони примушували громаду, для вирішення проблеми, звертатися до суду. Який, на жаль досі не працює у районі.

Чотири питання стосувалися призначення та виплати пенсії. Питання дуже прості і якщо б пенсійний фонд був поряд проблем не було б, але…

Три питання були адміністративними, два житлові та одне кримінальне-пов’язане з невиплатою аліментів.

Трьом громадянам допомогли написати заяви до відповідних інстанцій, чотирьох ознайомили з діючим законодавством, іншим надали консультації.

Прийом проведений ГО «Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги» за участю сільської бібліотеки, фахівців районного центру соціальних служб . За підтримки МФ «Відродження», Станично-Луганських районної адміністрації та районної Ради.

 

Автор матеріалу: Керівник ГО «Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги» Микола Філіппов

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×