facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Адвокаційна кампанія завершена! Жителі Дворічанщини і надалі матимуть доступ до професійної та якісної правової допомоги

Дата публікації: 04.01.2019

У 2013 році Дворічанська районна рада (Харківська область) прийняла районну програму «Забезпечення правової допомоги населенню Дворічанського району на 2014-2018 роки» (далі Програма).

Завдяки реалізації заходів Програми та тісній співпраці органів місцевої влади з ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини», на базі якої діє офіс Мережі правового розвитку, була побудована стала система доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

У 2018 році термін дії Програми завершувався, тому ще з початку року команда ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» розпочала адвокаційну кампанію щодо продовження строку дії Програми.

В ході кампанії було проведено ряд зустрічей з депутатами районної ради, представниками місцевої влади та активістами. Постійно вівся діалог з селищною та сільськими радами району, завдяки співпраці з якими забезпечується стале фінансування Програми.

В листопаді 2018 року ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» презентувала громадськості здобутки, яких вдалось досягти завдяки реалізації заходів Програми. Також відбулась зустріч зацікавлених сторін щодо пошуку можливих джерел фінансування Програми та було розроблено відповідний проект рішення, який було погоджено комісією з політико-правових питань Дворічанської районної ради.

Завершилась адвокаційна кампанія 20 грудня 2018 року, коли депутати Дворічанської районної ради Харківської області на ХХV сесії прийняли рішення № 524-VII, яким продовжили дію Програми до 2021 року.

Таким чином, жителі Дворічанщини щонайменше протягом наступних трьох років матимуть доступ до професійної та якісної безоплатної правової допомоги!

 

Автор: Віталій Бабика, член Правління МПР, керівник Дворічанського офісу МПР при ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×