facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Білоцерківська міська громадська організація «Правова єдність»: річний звіт-2021

Про головні надбання та результати діяльності упродовж 2021 року у своєму річному звіті розповідає Білоцерківська міська громадська організація  «Правова єдність».

  • Для нас минулий рік був дуже насиченим, вдалим та плідним. Однією з цінностей є участь у навчально-практичній програмі «Правоспроможна громада», яка надала можливість посилити вплив громадянського суспільства в Узинській міській територіальній громаді. В результаті успішно провели каскадні тренінги для працівників соціальної інфраструктури, старост та депутатів громади «Дослідження правових та безпекових потреб уразливих груп: формуємо якісні місцеві політики», – розповідає керівниця організації Ольга Настіна.

Знаковою для «Правової єдності» є також перемога у конкурсі Білоцерківської міської ради та реалізація молодіжного проекту «Формування нетерпимого ставлення до насильства та протидія гендерної дискримінації»: згуртували навколо себе проактивну молодь Київщини, провели навчальні тематичні заходи та знайшли нових однодумців.

Організація дякує партнерам і колегам, які й надалі залишаються з нею і пропонує ознайомитися зі звітом докладніше.

Довідково

Білоцерківська міська громадська організація «Правова єдність» створена у 2007 році. Вона є однією з організацій-засновниць Мережі правового розвитку.

З часу свого створення «Правова єдність» успішно реалізувала понад 30 грантів та проєктів Міжнародного фонду «Відродження», Українського Жіночого Фонду, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), молодіжних та антидискримінаційних ініціатив із залученням фінансування місцевого та обласного бюджетів.

Щомісяця до організації звертаються за безоплатною правовою допомогою понад 200 жінок та чоловіків. Упродовж усього часу функціонування завернулися загалом близько 50000 людей. За допомоги юристів та адвокатів вирішено понад 10000 правових конфліктів, виграно понад  7000 судових справ, примирені понад 5000 людей без направлення їх до суду.


P. S. Більше актуальної інформації на правову та гуманітарну тематику – у спецрубриці #StandWithUkraine. В ній акумулюємо матеріали, які можуть стати в нагоді тим, хто страждає, чиї права порушуються внаслідок війни рф проти України.


ВИ МОЖЕТЕНАШУ РОБОТУ СВОЇМ ВНЕСКОМ

Будьте в курсі кожної новини та події – підпишіться на наш Telegram-канал: https://t.me/LegalDevelopmentNetwork

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×