Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Делегація з Киргизстану зацікавилась досвідом діяльності Мережі

Делегація Киргизької Республіки відвідала офіс Виконавчої дирекції Мережі правового розвитку (МПР).

Візит відбувся 15 травня 2018.

Перед гостями виступив виконавчий директор Мережі Євген Полтенко, який розповів про історію створення МПР та її діяльність.

На фото: Євген Полтенко, виконавчий директор МПР

Він, зокрема, пояснив цілі та організаційну структуру Мережі, розповів про напрямки її роботи, зокрема про надання первинної правової допомоги та підтримки громадам. Він звернув увагу учасників зустрічі на особливості надання вторинної правої допомоги.

На фото: презентація Мережі учасникам делегації Республіки Киргизстан

Крім цього, Є.Полтенко висвітлив різні аспекти взаємодії Мережі з іншими недержавними провайдерами безоплатної правової допомоги (БПД), з державними установами.

Також у виступі були підняті питання налагодження в Україні механізму перенаправлення запитувачів правової допомоги.

Про особливості застосування різних каналів комунікації в рамках діяльності Мережі розповів менеджер з комунікацій Сергій Рибак.

На фото: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій МПР

Ольга Гальченко, координатор Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» МФ «Відродження», відповідаючи на запитання, пояснила роль параюристів в громадах, розказавши про формування цього інституту в Україні.

На фото: Ольга Гальченко, координатор Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» МФ «Відродження»

Виступ Людмили Савченко, менеджера з організаційного розвитку МПР, був присвячений питанням підвищення спроможності організацій-членів Мережі, зокрема проведенню внутрішніх тренінгів, створенню та використанню власного бренду, налагодженню міжнародних контактів тощо.

На фото: Людмила Савченко, менеджер з організаційного розвитку МПР

Варто зазначити, що досвід Мережі правового розвитку викликав у гостей жвавий інтерес. Велика кількість запитань стосувалась забезпечення ефективності роботи МПР та якості послуг, що надаються, стандартизації правової допомоги. Також гостей цікавили питання налагодження внутрішньої комунікації, організаційного розвитку, підтримки роботи онлайн-чату і багато іншого.

На фото: вручення пам’ятного подарунку Євгену Полтенку, виконавчому директору МПР

У цей же день делегація відвідала Білоцерківський офіс Мережі правового розвитку при Білоцерківській міській громадській організації «Правова єдність».

Координатор Центрального регіону МПР Марина Лисич, експерт Білоцерківського офісу Мережі Інна Малишко та менеджерка проектів Асоціації об’єднаних територіальних громад Ольга Настіна розповіли про роботу офісу, потреби запитувачі правової допомоги. Обговорювались питання проведення різноманітних інформаційних заходів для популяризації правових знань серед населення.

На фото: Марина Лисич, координатор Центрального регіону МПР
На фото: Ольга Настіна, менеджерка проектів Асоціації об’єднаних територіальних громад
На фото: Інна Малишко, експерт Білоцерківського офісу МПР

Гості також отримали відповіді на запитання щодо специфіки надання вторинної допомоги, особливостей взаємодії членів Мережі, зокрема при підготовці проектних заявок. Також обговорювалась можливість використання членських внесків як механізму фінансування роботи громадської організації тощо.

На фото: учасники зустрічі у Білоцерківському офісі МПР

Директор Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Сірик розповіла присутнім про особливості роботи державної системи правової допомоги, зокрема про залучення адвокатів до надання БПД.

На фото: Оксана Сірик, директор Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Про взаємодію органів міського самоуправління з провайдерами правової допомоги у своєму виступі говорив начальник юридичного управління Білоцерківської міської ради Сергій Швець.

На фото: Сергій Швець, начальник юридичного управління Білоцерківської міської ради

 

Представники Киргизстану відвідали Мережу правового розвитку в рамках робочого візиту в Україну, який відбувся 14-16 травня за підтримки МФ «Відродження». Його метою було ознайомлення з реалізацією правової допомоги для вразливих верств населення в Україні у контексті надання БПД і правових можливостей бідних верств населення. Члени делегації ознайомились з українською моделлю роботи неурядових провайдерів БПД.

На фото: Нуріана Картанбаєва, в.о. виконавчого директора, директор Правової програми Фонду “Сорос – Киргизстан”, вручає пам’ятний подарунок Марині Лисич, координатору Центрального регіону МПР
На фото: учасники зустрічі у Білоцерківському офісі МПР

 

Автор: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×