Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Експертка Програми USAID «Нове правосуддя» ознайомилась з діяльністю МПР

Офіс Виконавчої дирекції Мережі правового розвитку (МПР) відвідала експертка Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» з питань розвитку організацій громадянського суспільства Ганна Шевченко. Метою зустрічі було ознайомлення з роботою Мережі та оцінка рівня її організаційного розвитку.

На фото зліва направо: Евген Полтенко, виконавчий директор МПР; Людмила Савченко, менеджерка з організаційного розвитку МПР; Анастасія Рева, програмна асистентка МПР; Ганна Шевченко, експертка Програми USAID “Нове правосуддя” з питань розвитку ОГС

Візит відбувся в рамках роботи, яку веде Програма USAID «Нове правосуддя» задля посилення спроможності організацій громадянського суспільства, які здійснюють діяльність на підтримку судової реформи. Для оцінки цієї спроможності використовуються такі інструменти як Індекс стійкості неурядових партнерів Програми, розрахований за методологією USAID, та Кількість формалізованих зв’язків між неурядовими партнерами програми та судовими, урядовими та парламентськими установами.

Експерт Програми проводить зустрічі з представниками неурядових організацій, оцінюючи їхнє врядування та управління, людські ресурси, фінансову спроможність, ефективність взаємодії з громадськістю, державою та іншими зацікавленими сторонами.

Ганна Шевченко ознайомилась з різними аспектами роботи Мережі правового розвитку. Зокрема, її зацікавив досвід МПР у розробці власного інструменту оцінки рівня організаційного розвитку організацій-членів спілки та проведення моніторингу офісів Мережі.

На фото: Ганна Шевченко, експертка Програми USAID «Нове правосуддя» з питань розвитку ОГС

Участь у зустрічі також взяли виконавчий директор МПР Євген Полтенко, менеджерка з організаційного розвитку Людмила Савченко та програмна асистентка Анастасія Рева.

На фото: Євген Полтенко, виконавчий директор МПР, та Людмила Савченко, менеджерка з організаційного розвитку МПР

У грудні 2018 Програма USAID «Нове правосуддя» планує провести захід для партнерських організацій, під час якого ознайомить своїх партнерів з інструментами самооцінювання спроможності та стійкості організації, розробленими фахівцями Програми.

На фото: Анастасія Рева, програмна асистентка МПР

Нагадаємо, що на даний час Мережа правового розвитку завершує впровадження проекту «Громадський моніторинг органів місцевого самоврядування: партнерство у реалізації прав людини», а також реалізовує проект «Перший громадський центр правосуддя на Харківщині», які впроваджуються за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Програма «Нове правосуддя».

Автор: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій МПР

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×