Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Євген Полтенко розповів про діяльність Мережі на заході Школи організаційного розвитку для керівників НУО

12 березня 2018 року відбулась сесія мережування в рамках Школи організаційного розвитку для керівників організацій громадянського суспільства в Україні. Мережу правового розвитку на заході представляв виконавчий директор Мережі правового розвитку Євген Полтенко.

На фото: учасники мережевого заходу Школи організаційного розвитку

Зустріч відбулась у в конференц-холі «Депо» (м. Київ, вул. Антоновича, 50).

Її мета полягала у тому, щоб надати можливість керівникам українських неурядових організацій поставити нагальні питання щодо управління організацією більш досвідченим колегам, в тому числі у неформальній атмосфері. Завдяки заходу учасники отримали знання та навички з питань врядування та управління організацією, стратегічного планування та фандрайзингу.

Доповідь Євгена Полтенка була присвячена проблемі забезпечення правосуддя у світі та в Україні, а також діяльності Мережі правового розвитку.

На фото зліва направо доповідачі заходу: В’ячеслав Зирянов, директор з розвитку БФ «Дорога до дому», Євген Полтенко, виконавчий директор Мережі правового розвитку, Віталій Дроботун, директор ГПО «Права людини», Володимир Шейгус, директор ІСАР «Єднання», Василь Романюк, представник Посольства Швеції

Він, зокрема, звернув увагу на те, що в Україні близько половини населення не знають, які вирішити свої правові проблеми, і у вирішенні цієї проблеми, роз’ясненні людям їхніх прав можуть важливу роль зіграти громадські організації, зокрема Мережа правового розвитку.

Євген Полтенко розкрив поняття управнення людини, розповівши, як цей напрямок реалізує Мережа.

Частина доповіді була присвячена питанням посилення спроможності громад. Є.Полтенко пояснив, яким чином аналіз їхніх проблем дозволяє Мережі вирішувати реальні потреби людей.

Увагу було також звернено на важливість розвитку інституту медіаторів, які можуть відігравати суттєву роль у вирішенні конфліктів з урахуванням інтересів всіх залучених сторін.

Про діяльність своїх організацій в громадському секторі також розповіли директор ІСАР «Єднання» Володимир Шейгус, директор ГПО «Права людини» Віталій Дроботун, представник Посольства Швеції Василь Романюк та директор з розвитку БФ «Дорога до дому» В’ячеслав Зирянов.

Автор матеріалу: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×