Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Грузино-українські відносини мають продовження

Розпочаті під час Міжнародної школі муніципальної політики у м.Тбілісі в червні 2017 року перемовини між неурядовими організаціями України та Грузії продовжились підписанням Меморандуму про співпрацю та взаємодію, який підписали 16 жовтня 2017 року у центральному офісі Мережі правового розвитку Голова правління Асоціації юристів м. Кам’янець-Подільського Вікторія Ільчишена та голова Грузинського комітету Гельсинської громадської асамблеї Олександр Русецький.

На фото зліва направо: Вікторія Ільчишена – Голова Правління Асоціації юристів м. Кам’янець-Подільського, Мадлена Берішвілі – представниця Basic group georgia; Олександр Русецький – голова Грузинського комітету Гельсинської громадської асамблеї

Учасники погодились в рамках Меморандуму створити Міждержавну платформу місцевої дипломатії, завданням якої стане проведення спільних навчальних заходів, підготовка експертів, розробка та наповнення спільного інформаційного ресурсу, систематичний обмін досвідом, обмін експертним потенціалом партнерів, реалізація в тому числі міжнародних проектів, що стосуватиметься міжмуніципальної співпраці, громадської дипломатії, розвитку співробітництва між муніципалітетами, навчальними закладами, та неурядовими організаціями.

На фото зліва праворуч: Максим Ільчишен – керівник Асоціації юристів м. Кам’янець-Подільського, Євген Полтенко – Виконавчий директор Мережі правового розвитку; зліва направо: Мадлена Берішвілі – представниця Basic group georgia; Олександр Русецький – голова Грузинського комітету Гельсинської громадської асамблеї

За словами Вікторії Ільчишеної, співпраця в напрямку громадської, муніципальної дипломатії, залучення вишів до своєчасної адаптації програм підготовки спеціалістів під сучасні виклики суспільства,стажування молоді в муніципалітетах Грузії та обмін практиками реінтеграції учасників військових конфліктів сприятиме розвитку спроможності місцевих громад.

В свою чергу Олександр Русецький зазначив, що готовий до співпраці, відкритий до втілення та реалізацій ідей, поділився досвідом Грузії у реформах на місцях, ресоціалізації військових після завершення військових дій.

Підписаний Меморандум стане основою для розробки детального плану заходів Міждержавної платформита комплексних спільних проектів організацій-учасників.

Меморандум є відкритим для приєднання всіх організацій-членів Мережі.

Автор матеріалу: Вікторія Ільчишена, Голова правління Асоціації юристів м. Кам’янець-Подільського

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Array ( [0] => https://ldn.org.ua/wp-content/uploads/2018/01/22656391_1355709767860709_1089112691_n.jpg [1] => https://ldn.org.ua/wp-content/uploads/2018/01/22554336_1355709261194093_1197538862_n.jpg )
Прикріплені файли

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×