Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Хмельницький офіс Мережі провів тренінг “Як захистити свої права на рівні громади”

Нещодавно, 9-10 лютого 2018 р., у м. Хмельницькому на базі Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся тренінг на тему “Як захистити свої права на рівні громади”.

Організатор заходу – Хмельницький офіс Мережі правового розвитку (ГО “Подільська правова ліга”). Його учасниками стали активні громадяни та провайдери безоплатної правової допомоги, а саме представники державної системи безоплатної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області міста Хмельницького, а також Шепетівського, Ярмолинецького, Ізяславського, Дунаївецького та інших районів Хмельницької області.

На фото: виступ Руслани Матущак, заступника начальника відділу представництва Хмельницького місцевого центру з надання БВПД

З вступним словом на заході виступив голова Громадської організації «Подільська правова ліга» Андрій Місяць.

Модераторами під час тренінгу виступили експерт в сфері права місцевого самоврядування Юрій Сергійчук та тренер громадської спілки «Мережа правового розвитку» Анастасія Площинська.

На фото: виступ Анастасії Площинської, тренера Мережі правового розвитку

Про загальні аспекти захисту прав вразливих верств населення присутнім розповіли експерт в сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО) Роман Рачок та Анастасія Площинська. Роман Рачок також присвятив окрему доповідь особливостям захисту прав ВПО та їх інтеграції на рівні громади.

На фото: доповідь Романа Рачка, експерта в сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб

Присутні дізнались про актуальні аспекти захисту прав учасників АТО, а також про практичні аспекти протидії насиллю в сім’ї та гендерно обумовленому насиллю. Крім цього, вони отримали корисну інформацію про форми і практичні аспекти участі громадян у прийнятті рішень.

Тренінг відбувся в рамках проекту “Посилення правових можливостей громад Хмельницької області через правову допомогу та розвиток інститутів громадянського суспільства на місцях” за фінансової підтримки МФ “Відродження”.

На фото: учасники тренінгу “Як захистити свої права на рівні громади”

 

 

За матеріалами Хмельницького офісу Мережі правового розвитку, ГО “Подільська правова ліга”

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×