Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Громадський центр правосуддя у Білій Церкві оприлюднив звіт за результатами своєї роботи

Команда Громадського центру правосуддя у м. Біла Церква з гордістю презентує фінальний звіт, в якому детально описано досягнення їх роботи за 2020 рік. Не зважаючи на виклики, пов’язані з поширенням пандемії, вдалося досягти достатньо багато: надати більше ніж 1000 правових консультацій, провести всі заплановані заходи, як у дистанційному, так і очному форматах, здійснити низку важливих досліджень, спрямованих на виявлення ключових потреб мешканців білоцерківської громади, тощо

На фото: Девід Вон, керівник Програми USAID «Нове правосуддя»

Девід Вон, керівник Програми USAID «Нове правосуддя» говорить про досягнення ГЦП наступне: 

«Менше ніж за рік Громадському центру правосуддя в Білій Церкві вдалося об’єднати зусилля гілок влади, громадянського суспільства та приватного сектору задля правового розвитку громади і ефективного вирішення її проблем. За підтримки USAID засновники цього центру ознайомились зі світовим досвідом вивчення правових потреб громади, розробки і втілення стратегічних планів, залучення громадськості й волонтерів до своїх ініціатив та вимірювання ефективності своєї роботи. І ми раді бачити результат — плідну роботу центру по налагодженню партнерства на місцевому рівні, спрямованого на задоволення потреб мешканців громад і покращення їх доступу до правосуддя».

На фото: Олена Сінчук, керівниця проєкту «Пілотування мережевої взаємодії розвитку громадських центрів правосуддя в Україні

Олена Сінчук, керівниця проєкту «Пілотування мережевої взаємодії розвитку громадських центрів правосуддя в Україні», говорить наступне: 

«Громадський центр правосуддя у місті Біла Церква, який був створений 3 квітня 2020 року на базі громадській організації «Правова єдність», слугує мультифункціональним майданчиком для налагодження взаємодії між місцевою владою та мешканцями білоцерківської громади для вирішення їхніх щоденних правових потреб та забезпечення доступу до правосуддя.

Мета діяльності Центру — полегшення доступу людей до адміністративних та соціальних послуг, надання правової допомоги, зокрема вразливим та соціально незахищеним верствам населення, врегулювання спорів за допомогою процедури альтернативного вирішення спорів (медіації) та здійснення інших заходів.

Майже за пів року фахівці Центру надали більше 800 правових консультацій, налагодили комунікації та плідну співпрацю з місцевими органами влади, судовою системою, органами місцевого самоврядування, соціального захисту населення, поліції.

В аналітичному звіті ви можете ознайомитись з основними результатами діяльності нашого Центру, зокрема, до чого ми прагнули та чого нам вдалося насправді досягти». 

На фото: Ольга Настіна, директорка Громадського центру правосуддя у м. Біла Церква

Ольга Настіна, директорка Громадського центру правосуддя у м. Біла Церква ділиться своїми враженнями від проєкту:

«На мою думку, створення нашого Центру у місті Біла Церква – це великий крок вперед. Першочергово ми бачили одним з головних пріоритетів у нашій роботі  полегшити доступ до правосуддя білоцерківцям, підвищити їх правову обізнаність та спроможність, а також, розробити дієві заходи, спрямовані на покращення правових та безпекових сервісів в громаді.

Проте, в результаті нашої роботи ми побачили набагато більше можливостей, які відкрилися перед нами завдяки налагодженій співпраці з нашими партнерами, ГЦП став важливим майданчиком для комунікації представників різних цільових груп, установ та організацій. 

Ми вдячні за підтримку в створенні Громадського центру правосуддя у м. Біла Церква Програмі Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» в рамках проєкту «Пілотування мережевої моделі розвитку громадських центрів правосуддя в Україні». 

Контакти Громадського центру правосуддя у м. Біла Церква:
Телефони:+380996040650, +380683329421
Ел. пошта: pravovadopomogabc@gmail.com
Онлайн-чат на сайті: www.ldn.org.ua
Фізична адреса Центру: Київська область, м. Біла Церква, вул. Леваневського, 55
Графік роботи: пн.-пт., 10.00-17.00.

*Діяльність Центру стала можливою за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

**Матеріал відображає позицію автора і не обов’язково збігається з позицією Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×