Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Громадський центр правосуддя провів правопросвітницькі заходи для учнів шкіл

У рамках Всеукраїнського тижня права, представники Реформаторської коаліції Чугуївщини та Громадського центру правосуддя організували для учнів шкіл кілька правопросвітницьких заходів.

14 грудня 2018 вони провели тренінг  на тему «Захист прав споживачів» для учнів 10-11 класів Есхарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чугуївської районної ради Харківської області.

Наразі учні школи є активними споживачами різноманітних товарів та послуг, однак через відсутність необхідних знань та досвіду їх права у цій сфері досить часто порушуються.

Як не потрапити у пастку шахраїв? Куди поскаржитись на порушення своїх прав? Які товари можна обміняти? На ці та багато інших питань знайшли відповіді учасники тренінгу.

Невимушена атмосфера, ситуативні завдання та яскрава візуалізація сприяли більш глибокому засвоюванню поданої інформації та отриманню практичного досвіду захисту своїх прав.

Після завершення заходу правники обговорили з директором школи Тетяною Гришановою можливості подальшої співпраці щодо правопросвіти учнів.

Також працівники Громадського центру правосуддя завітали до Старопокровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чугуївської районної ради. Для учнів та педагогів правники провели інтерактивну лекцію на тему «Загальні права людини». Крім того, для учнів старших класів був проведений тренінг «Захист прав споживачів».

У ході заходу діти дізнались багато корисної інформації щодо поведінки в торгівельних закладах, можливостей та умов повернення товару, гарантійного ремонту товарів, захисту свої прав у разі їх порушення. Усі охочі змогли поставити додаткові запитання та отримати на них вичерпні відповіді.

Представники Громадського центру правосуддя та Реформаторської коаліції Чугуївщини відвідали Новопокровський навчально-виховний комплекс Чугуївської районної ради. Учні та педагоги прослухали інтерактивну лекцію на тему «Загальні права людини» і взяли участь у тренінгу «Захист прав споживачів».

Перший громадський центр правосуддя на Харківщині діє на базі Чугуївського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Чугуївська правозахисна група».

Центр був створений в рамках проекту «Перший громадський центр правосуддя на Харківщині», який впроваджується Мережею правового розвитку за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

 

Автор: Віталій Бабика, експерт проекту «Перший громадський центр правосуддя на Харківщині», член правління МПР

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×