Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Круглий стіл: «Доступ до безоплатної правової допомоги” у Краматорську

9 серпня 2017 року у Краматорську відбувся круглий стіл: «Доступ до безоплатної правової допомоги. Державні та недержавні суб’єкти надання. Проблеми. Результати. Досягнення. Синергія», організований Українською Гельсінською спілкою з прав людини в м. Краматорськ.

Фотографія з архіву Краматорського місцеввого центру з надання БВПД

Як повідомляє Краматорський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, участь у круглому столі взяли координатор та юрист громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини, представники недержавних організацій “Право на Захист”, “Мережа правового розвитку”, “Донбасс SOS”, «Сила Права». У заході також взяла участь заступник начальника відділу представництва Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Майя Залізняк.

Під час круглого столу учасники обговорили актуальні питання щодо реалізації норм Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в повсякденному житті усіма суб’єктами та повного дотримання порядку надання безоплатної первинної та вторинної допомоги; доступності правової послуги для кожного громадянина, який має на неї право та забезпечення її якості; ефективності комунікації заявників, державних установ та громадських організацій, що надають безоплатну правову допомогу.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×