facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Липневі заходи “Подільської правової ліги”

Дата публікації: 14.08.2017

Липень став насиченим місяцем для громадської організації “Подільська правова ліга”, яка проводила одразу декілька актуальних заходів.

Так, 24 липня 2017 р. на базі Хмельницького міського центру зайнятості відбулася робоча зустріч, під час якої адвокат “Подільскої правової ліги” Роман Рачок розповів присутнім про актуальні аспекти офіційного працевлаштування. Згідно з чинним законодавством, всі взаємовідносини між працівником і роботодавцем регулюються трудовим договором, в якому чітко повинні бути прописані права та обов’язки сторін.

Саме цей документ при виникненні будь-яких спорів, дозволить вирішити проблему в правовому полі. Що ж стосується самого документа, то за винятком деяких випадків, він складається виключно в письмовій формі. Працівник для працевлаштування повинен надати до відділу кадрів паспорт, трудову книжку, документ про освіту, документ про стан здоров’я (в тому випадку якщо це передбаченому законом). Після надання перерахованих документів пишеться заява про прийом на роботу. На цій заяві ставляться візи уповноважених посадових осіб і резолюція власника або керівника.

26 липня на базі ГО “Подільська правова ліга” відбулася робоча зустріч адвоката Рачок Романа та юристки Анастасії Площинської зі спостерігачем спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ. Під час зустрічі основними темами обговорення стали найбільш поширені проблемні питання, з якими доводилося стикатися під час роботи, зокрема поширення практики притягнення ВПО до кримінальної відповідальності у випадку встановлення фактів переплати адресної допомоги, інтеграції ВПО в приймаючі громади, зокрема відсутність програми доступного житла. Також присутні обговорили актуальні проблеми захисту прав ветеранів війни: питання виплати одноразової допомоги у разі втрати працездатності, надання статусу учасника бойових дій та учасника війни, земельні питання тощо.


27 липня на базі Хмельницького міського центру зайнятості
відбувся семінар для учасників АТО. Представники центру зайнятості розповіли
учасникам семінару про соціальні послуги, які вони можуть отримати в центрі, а
також про можливість започаткування власної справи. Юрист Хмельницького офісу
Мережі правового розвитку Анастасія Площинська поінформувала присутніх про
пільги учасників бойових дій та інвалідів війни (житлово-комунальні, трудові,
соціальні, пов’язані із охороною здоров`я тощо), розповіла про актуальні зміни
в сфері законодавства, що регламентує відносини щодо забезпечення прав
учасників АТО.

28 липня в приміщенні Хмельницького обласного госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни відбулось виїзне консультування громадян. Надавали первинну правову допомогу юрист ГО «Подільська правова ліга», представники Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Головного управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області та приватний нотаріус. Найбільше ветеранів війни цікавили питання спадкування та оформлення права на земельну частку (пай).

Також громадська організація “Подільська правова ліга” нагадує, що кожного місяця здійснюється Skype-консультування громадян. Наступного разу воно відбудеться 31 серпня 2017 року о 10.00


Юристи ГО “Подільська правова ліга” надають безоплатну правову допомогу в рамках проекту “Посилення правової спроможності та соціально-психологічна інтеграція учасників АТО та членів їх сімей на рівні територіальних громад” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×