Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Літні канікули – не привід забувати про навчання та безпеку!

Триває проведення профілактично-розяснювальної роботи для дітей в літніх шкільних таборах щодо безпеки та правил поводження на вулиці, дорозі, транспорті тощо. Адже попереду ще два місяці літніх канікул і часто батьки вимушені залишати дітей самих без нагляду. Щоб попередити виникнення неприємних ситуації волонтери Білоцерківського офісу Мережі правового розвитку при БМГО «Правова єдність» роз’яснюють дітям про необхідність дотримання правил дорожнього руху , використання світловідбивних елементів на одязі та їх роль у збереженні життя пішоходів , правила їзди на велосипеді та ін.. І головне, що повинні пам’ятати дітлахи – це не боятися звернутися до поліцейських у разі виникнення небезпеки або з попереджувальною метою.

Білоцерківський офіс Мережі правового розвитку при БМГО «Правова єдність» вживає максимум зусиль аби зробити свій внесок у виховання законослухняного підростаючого покоління, адже мета у нас одна – зберегти життя наших дітей, щоб вони були дисциплінованими, а головне – живими та здоровими!

Заходи здійснюються в рамках реалізації проекту “Поліція та громада разом!” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Автор: Марина Лисич, юрист Білоцерківського офісу Мережі правового розвитку при БМГО «Правова єдність»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×