facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Логістичний і координаційний центр допомагає постраждалим містам та військовим

40-й день повномасштабної війни росії проти України. З початку збору коштів на підтримку логістичного та координаційного центру допомоги киянам Ukraine Alive 2022 відгукнулися 22 благодійники із США, Великої Британії, Німеччини, Польщі, України. Дехто із них надсилав кошти повторно. Ми цінуємо і вдячні за кожен внесок. 

Команда менеджерів, водіїв і волонтерів волонтерської організації Ukraine Alive 2022 почали допомагати не лише киянам і мешканцям Київщині, а й містам, які найбільше постраждали від війни.

Місто Славутич з першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну знаходилось в ізоляції, в оточенні ворожих військ. Але його жителі продовжували виходити на площі та чинити супротив загарбникам, кожного дня героїчно доводячи, що Славутич – це Україна. Місто – на межі гуманітарної катастрофи, адже магазини вже давно порожні, а хліб видають за талонами. Того, що завозять, катастрофічно не вистачає для його 25 тис. мешканців. Сьогодні місто вже звільнене. Кілька днів тому водії Ukraine Alive 2022 через тимчасово непідконтрольну уряду України територію по полях і розмитих дощем дорогах доставили до міста медикаменти, харчі, гігієнічні засоби, генератор, борошно та дріжджі, щоб славутичани могли пекти хліб. Тепер все це буде централізовано роздаватися жителям міста.

Логістичний центр доставив 1190 порцій сухих супів українським військовим на передову. Достатньо лише залити окропом, і смачний борщ або розсольник будуть готові за декілька хвилин. Партію сухих супів приготувала партнерська кухарська група «Весна».

Окрім того, Ukraine Alive 2022 передали особисто в руки українським воїнам більше трьохсот бронежилетів. Кожна військова заявка прискіпливо розглядається волонтерами. Допомагають в першу чергу тим, хто перебуває безпосередньо в зоні ативних бойових дій.

Плитоноски та бронежилети передані до Харкова, бійцям добровольчого полку «Азов» з міста Ірпінь та для територіальної оборони.

Чернігів, в якому немає води, тепла та світла, потребує ліків, знеболюючих, генераторів, продуктів харчування, тари для води. В місто вже доставлено продукти та гігієнічні засоби. Для його потреб волонтерська організація отримала медичну гуманітарну допомогу із Німеччини та вже розпочала збір іншого обладнання.

Ukraine Alive збирає 400 000 грн на закупівлю турнікетів (джгутів) та завершує збір коштів на термінову закупівлю 1000 бронежилетів для українських військових.

В цьому організації допомагає співак Влад Дарвін, який нещодавно розповів про цю ініціативу  на кількох телеканалах. Ось одне із відео

Також триває збір необхідних харчів та гігієнічних засобів для Бучі.

Ми продовжуємо приймати благодійні внески, адже вони вкрай необхідні для доставки необхідного вантажу в різні куточки країни. Благодійні внески можна робити в грн, доларах США та Євро з банківської картки або за цими реквізитами:

Реквізити в UAH:

Одержувач платежу:

МЕРЕЖА ПРАВОВОГО РОЗВИТКУ ГС

Код отримувача: 40038548

Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA543052990000026000000800258

Bank requisites in USD:

Beneficiary: LEGAL DEVELOPMENT NETWORK IBAN

Code: UA693052990000026002040802623

Name of the bank: JSC CB “PRIVATBANK”

Address of the bank: 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001,

UKRAINE SWIFT code: PBANUA2X

Bank requisites in EUR:

Beneficiary: LEGAL DEVELOPMENT NETWORK IBAN

Code: UA343052990000026007010804281

Name of the bank: JSC CB “PRIVATBANK”,

Address of the bank: 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001,

UKRAINE SWIFT code: PBANUA2X

Логістичний і координаційний центр допомоги киянам створений у партнерстві із Мережею правового розвитку, «Київавтопарк», ТОВ «BLS», ТОВ «ПНМЕК» «ТОКА»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×