Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Як медіатори Мережі оновлювали свої знання та практикували навички

Семінар для медіаторів Мережі правового розвитку відбувся 4-5 грудня 2017 р. в арт-готелі «Баккара», м. Київ.


На фото зліва праворуч: Наталія Зикова (ГО “Скадовщина – мій рідний край), Андрій Ніколаєнко (ГО “Центр права”), Катерина Наровська (тренер-медіатор), Сергій Плахотнюк (юрист У ГО «ІРЦ «Правовий простір»), Анастасія Рева (програмний асистент Мережі), Михайло Бардин (Владислава Каневська (тренер-медіатор), Анна Калашник (ГО “Фонд сільських громад Дворічанщини”), Марина Рибалко (Білозерський центр регіонального розвитку), Оксана Соловей (Центр зростання громад).

Тренерами виступили сертифіковані медіатори:

  • Владислава Каневська, супервізор, віце-президент Національної асоціації медіаторів України, яка з 1999 року займається розвитком сфери медіації на інституційному рівні;
  • Катерина Наровська, член Правління ГО «Національна асоціація медіаторів України», магістр права.

Перший день семінару учасники аналізували власний досвід, згадували засвоєну ними інформацію на інших тренінгах з тематики медіації, що були організовані Мережею. На власному прикладі учасники мали змогу зрозуміти, як однакові ситуації та факти викликають різні емоції та інтерпретації у людей, та наскільки важливо визначити істинні потреби, інтереси клієнтів медіації.

Рушії поведінкових реакцій, різниця у сприйнятті інформації, формування упереджень – все це обговорювали тренери з практикуючими медіаторами Мережі.

Другий день мав більш практичне спрямування. Учасники приймали на себе позицію медіатора та вчилися налагоджувати діалог маж конфліктуючими сторонами. Все це супроводжувалося акторською грою тренерів та учасників.

Наприкінці семінарського дня учасники ділилися своїми побажаннями щодо подальшого планування активностей в напрямі підготовки медіаторів.

Автор публікації: Анастасія Рева, програмний асистент Мережі правового розвитку

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×