Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Мережа правового розвитку. На порозі 2018

Друзі!
На порозі 2018-го року щиро хочемо побажати, щоб Новий рік приніс нам мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, втілення найамбітніших планів і багато перемог. Зичимо вам особистого розвитку, міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя і добробуту. Дякуємо всім вам, що були і залишаєтеся з нами.

Ми будуємо нашу професійну діяльність на довірі, повазі до людської гідності, незаангажованості та неупередженості. У тісному командному партнерстві однодумців ми працюємо в ім’я та для людини. Цього року ми пережили багато подій, які обов’язково залишаться в нашій пам’яті:
• Лави наших однодумців поповнилася організаціями з Одеси (Правозахисний ромський центр) і Сум (Північна правозахисна група), тепер Мережа – це 24 організації.
• Мережа – це також більше 100 правозахисників, юристів та адвокатів, які працюють для розвитку понад 140-а громад нашої країни.
• ‎Фахівці Мережі допомогли більше ніж 30 000 українців усвідомити та реалізувати свої права. Люди можуть скористатися нашою допомогою як в офісах Мережі, які розташовані у 14 регіонах України, так і на наших онлайн-ресурсах.
• Більше 800-а людей з допомогою Мережі захистили свої права у суді.
• Більше 600-та успішних історій наших Офісів опубліковані на мережевих сайтах – “Правовий простір” та ldn.org.ua.
• ‎Щоб ця допомога стала ще ефективнішою, на сайті Мережі почала роботу автоматизована система реєстрації та обробки звернень.
• ‎Мережа наполегливо працює над посиленням спроможності організацій громадянського суспільства, реалізуючи навчальні програми для підготовки тренерів та експертів з місцевого самоврядування.
• За спільної ініціативи Мережі правового розвитку, Української фундації правової допомоги, Координаційного центру з надання правової допомоги та за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” розроблений навчальний курс для громадських радників, що складається із трьох модулів. І вже успішно пройшла навчання перша група із 22-х громадських радників.

З вашою допомогою ми створюємо умови для того, щоб кожна людина усвідомила та реалізувала свої права заради позитивних змін у власному житті та громаді!

Нехай ці свята дарують ніжне тепло любові та надії. Зігріймо своїм теплом друзів та близьких, поділімося надією із тим, хто зневірився. Справедливості і процвітання рідній Україні! Сили і віри, що добро переможе!

З Новим Роком!

Наталя Бімбірайте
Голова Правління

Євген Полтенко
Виконавчий директор

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×