Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Мережа налагоджує співробітництво з Головним територіальним управлінням юстиції в Київській області

Представники Головного територіального управління юстиції у Київській області відвідали офіс Виконавчої дирекції Мережі правового розвитку. Зокрема, гостями МПР стали начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Роман Роєнко, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Оксана Микитенко, заступник начальника відділу систематизації законодавства Ганна Макшанцева та завідувач сектору зв’язків з громадськістю Павло Бульдович.

На фото справа наліво представники Головного територіального управління юстиції у Київській області: Роман Роєнко, начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів; Оксана Микитенко, начальник відділу систематизації законодавства; Ганна Макшанцева, заступник начальника відділу систематизації законодавства

Від Мережі правового розвитку участь у зустрічі взяли її виконавчий директор Євген Полтенко, менеджер з організаційного розвитку Людмила Савченко та менеджер з комунікацій Сергій Рибак.

Є. Полтенко розповів гостям про діяльність Мережі, у тому числі про співпрацю з органами державної влади, зокрема з Міністерством юстиції України.

Учасники заходу обговорили можливості співробітництва. Так, представники управління юстиції запропонували, щоб Мережа взяла участь у круглому столі, який управління планує провести у вересні.

На фото зліва направо: Євген Полтенко, виконавчий директор МПР, та Роман Роєнко, начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Київській області

Роман Роєнко інформував присутніх про різні напрямки роботи управління, у тому числі про надання населенню області правової допомоги. Зокрема, він розповів про діяльність постійно діючого семінару для членів органів місцевого самоврядування, про виїзні консультативні пункти, які надають первинну допомогу, а також про роботу громадської приймальні, яка діє при управлінні. Він запропонував Мережі взяти участь у цій діяльності, надаючи експертну підтримку.

Учасники зустрічі також обговорили можливість проведення фахівцями Мережі тренінгів для персоналу Головного управління та територіальних відділів юстиції у Київській області.

Р. Роєнко розповів про плани управління провести восени в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!”  фестиваль у Яготинському районі, який буде присвячений захисту прав людини. Він запросив МПР взяти у ньому участь.

Також під час заходу піднімались питання залучення експертів Мережі до проведення спільних з управлінням Skype-консультацій та вебінарів, організації заходів зі шкільної медіації.

Учасники зустрічі обговорили можливість підписання у найближчому майбутньому меморандуму про співробітництво, який сприятиме подальшій співпраці.

Зустріч відбулась 1 серпня 2018.

Автор: Сергій Рибак, менеджер з комунікації МПР

На фото зліва направо: Євген Полтенко, виконавчий директор МПР; Оксана Микитенко, начальник відділу систематизації законодавства Головного територіального управління юстиції у Київській області; Роман Роєнко, начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Київській області; Ганна Макшанцева, заступник начальника відділу систематизації законодавства Головного територіального управління юстиції у Київській області; Людмила Савченко, менеджер з організаційного розвитку МПР

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×