Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Мережа правового розвитку долучилася до акції на підтримку Сонячних дітей

У Міжнародний день людей із синдромом Дауна – 21 березня – Мережа правового розвитку взяла участь в акції #lots_of_socks_2019 на підтримку тих, хто народився з цією хворобою. Зібрані кошти та конверт доброти з побажаннями цього року направимо на Херсонщину, до інклюзивного центру, де займаються такі малюки.

Ініціатива підтримати #lots_of_socks_2019 належить керівниці Білозерського офісу МПР при громадській організації «Білозерський центр регіонального розвитку» Еллі Петренко. Саме вона привезла до Києва яскраві шкарпетки і конверт доброти та згуртувала навколо акції колег з усіх 25-ти Офісів Мережі правового розвитку, які зібралися цими днями на загальні збори МПР*.

  • З кожним роком особливих дітей стає все більше – може це побічний ефект досягнень нашої цивілізації? Але як би там не було, ці діти – теж повноцінні члени нашого суспільства, хоча й потребують трохи більше турботи. Проте для їх розвитку зовсім не створено умов: батьки це роблять самотужки, а держава лише потроху «розкачується» і підключається по ходу. Сонячним дітям та їх батькам потрібна ваша підтримка! Зробіть це, купуючи яскраві, якісні шкарпетки, а заодно і родину одягнете, – звернулася Елла до всіх бажаючих долучитися до доброчинної справи.На підтримку акції представники Офісів придбали яскраві шкарпетки як символ додаткової хромосоми і надягли їх – аби зрозуміти, що відчувають люди з синдромом Дауна щодня. Так учасники акції висловлюють свою підтримку на рівність прав усіх людей. Дизайн шкарпеток для акції #lots_of_socks_2019, організованої в Україні ВБО «Даун Синдром», щороку різний, але ідея завжди одна: показати єднання всіх країн світу в цей день.


    На фото зліва направо – члени команди МПР: Людмила Савченко – менеджерка з оргрозвитку, Анастасія Рева – програмна асистентка, Віталій Бабика – член правління, Сергій Кошель – член правління, Елла Петренко – координаторка Південного регіону, Наталя Бімбірайте – голова правління Мережі. 

 

Члени Мережі правового розвитку не лише придбали й одягли шкарпетки, а й залишили свої побажання Сонячним діткам. Конверт із листом доброти відправиться до громадської організації «Сонячні діти Херсонщини» для підтримки інклюзивного простору дитячих мрій «Сонячний світ», де займаються ці особливі малюки. ГО «Сонячні діти Херсонщини» п’ятий рік бере участь в цій акції, і саме завдяки зібраним коштам активісти змогли створити інклюзивний центр, придбати інтерактивну дошку та дидактичні посібники для дітей. Цьогоріч усі пожертвувані кошти спрямують на капітальний ремонт туалету і кімнати для тренувань у «Сонячному світі».


Долучилися до ініціативи і колеги з Міжнародного фонду «Відродження». Фото: Фейсбук.

«У пошуках ліків від цієї хвороби, розуміючи, що Сонячні діти та дорослі – активна частина людської спільноти, нам треба вчитися у них душевності та відкритості. Бо саме ці якості на всі 200% характеризують цю непересічну частину людства», – такою цитатою прокоментував свою участь в акції юрист Чугуївського офісу МПР, адвокат Роман Лихачов. Фото: Фейсбук.

За словами Елли Петренко, на сьогодні вже вдалося зібрати 1150 грн – це понад удвічі більше, ніж стартова ціна шкарпеток.

*Матеріал про загальні збори Мережі правового розвитку читайте найближчим часом на нашому сайті.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

 

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×