Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Мережа правового розвитку представила діяльність шкільних служб порозуміння на фестивалі «Я МАЮ ПРАВО!»

Нещодавно у Києві відбувся фестиваль «Я МАЮ ПРАВО!».

Свято було організоване Міністерством юстиції, КМДА, Координаційним центром з надання правової допомоги, Головним територіальним управлінням юстиції у м.Києві та Київським палацом дітей та юнацтва.

У фестивалі взяли участь представники Мережі правового розвитку, зокрема учні-медіатори з Хмільника Вінницької області. Вони розповідали відвідувачам локації про медіацію та її важливість в навчальних закладах, про діяльність Мережі правового розвитку у сфері розвитку шкільних служб порозуміння.

На фото: локація Мережі правового розвитку

З привітальним словом до присутніх на фестивалі звернулись голова Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Джованна Барберіс, директор Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові Сьюзан Фрітц, депутат Верховної Ради України Ірина Луценко, директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк, керівник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко.

На фото: Станіслав Куценко, керівник Головного територіального управління юстиції у місті Києві
На фото: Ірина Луценко, народний депутат України
На фото: Сьюзан Фрітц, директор Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові
На фото: Джованна Барберіс, голова Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні
На фото: Олексій Бонюк, директор Координаційного центру з надання правової допомоги

Свято відвідав міністр юстиції України Павло Петренко. За його словами, такий фестиваль дозволяє дітям краще зрозуміти, що таке захист прав, і це сприяє побудові демократичної, правової держави. Він подякував партнерам заходу за організацію свята.

Міністр також привітав переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Я МАЮ ПРАВО!».

На фото: Павло Петренко, міністр юстиції України, та Ірина Луценко, народний депутат України, вітають переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Я МАЮ ПРАВО!»

Павло Петренко, його заступниця Наталія Бернацька та  Станіслав Куценко відвідали локацію Мережі правового розвитку, де взяли участь у акції «Життя без конфліктів».

На фото: локацію Мережі відвідали Павло Петренко, міністр юстиції України, його заступниця Наталія Бернацька та Станіслав Куценко, керівник Головного територіального управління юстиції у місті Києві
На фото: міністр взяв участь у акції «Життя без конфліктів», яка проводилась у локації Мережі
Фото на згадку

Також на святі були представлені Програма USAID «Нове правосуддя», Патрульна поліція, Open Palace, Ювенальна превенція, Університет юних правознавців КНУ ім. Тараса Шевченка, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, ПРООН, «Національна дитяча «гаряча» лінія» та інші організації.

Гості фестивалю мали можливість взяти участь у різноманітних конкурсах, майстер-класах, тематичних іграх, ознайомитись з презентаціями на правопросвітницьку тематику.

Свято відбулось 3 червня 2018 у парку Тараса Шевченка.

На фото: Валентина Мудрік, радник з питань роботи з громадянським суспільством Програми USAID «Нове правосуддя»
На фото: Юрій Сверба, державний експерт експертної групи з доступу до правосуддя Директорату з прав людини Мін’юсту України
На фото: Девід Вон, керівник Програми USAID «Нове правосуддя», та Євген Полтенко, виконавчий директор Мережі правового розвитку
На фото: Галина Панаскевич, шкільний психолог

На фото: шкільні служби порозуміння на карті України

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×