facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Мережа правового розвитку та Національна асоціація адвокатів України уклали Меморандум про співпрацю

Дата публікації: 31.01.2019

Мережа правового розвитку (МПР) та Національна асоціація адвокатів України (НААУ) уклали Меморандум про співпрацю.

Документ підписали голова Правління МПР Наталя Бімбірайте і заступник голови НААУ Валентин Гвоздій.

На фото: голова Правління МПР Наталя Бімбірайте та заступник голови НААУ Валентин Гвоздій

Очікується, що співробітництво також сприятиме залученню адвокатів органами місцевого самоврядування до надання правової допомоги, а також розвитку надання правової допомоги на умовах «Pro Bono» загалом. Крім цього, спільна діяльність буде спрямована на покращення поінформованості громадян щодо захисту їхніх прав, зокрема права на безоплатну правову допомогу.

На фото: учасники зустрічі

Для виконання завдань, передбачених Меморандумом, сторони проводитимуть спільні заходи, готуватимуть та впроваджуватимуть спільні проекти, поширюватимуть інформацію про своє співробітництво.

Наталя Бімбірайте висловила впевненість у подальшій плідній співпраці між Мережею правового розвитку та Національною асоціацією адвокатів України. Вона висловила впевненість у тому, що спільна діяльність сприятиме підвищенню ефективності надання правової допомоги та покращенню доступу людей до правосуддя.
Валентин Гвоздій зазначив, що одним з найважливіших пріоритетів асоціації є покращення комунікації з громадськими організаціями. За його словами, НААУ великі надії покладає на співпрацю з Мережею правового розвитку: вона дозволить асоціації більш ефективно захищати права адвокатів та доносити інформацію про свою діяльність до громадськості.

Нагадаємо, що Національна асоціація адвокатів України та Мережа правового розвитку вже активно співпрацюють. Зокрема, вони беруть участь в адвокаційній кампанії, метою якої є забезпечення належного доопрацювання законопроекту “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”. Більш детально про кампанію можна дізнатись за посиланнями http://ow.ly/e3oO30nwKI9 та http://ow.ly/ZzXY30nwKND.

На фото справа наліво: Валентин Гвоздій, заступник голови НААУ; Наталя Бімбірайте, голова Правління МПР; Вадим Красник, керівник Секретаріату НААУ; Андрій Місяць, керівник Хмельницького офісу МПР

У грудні 2018 представники НААУ Анастасія Бондаренко та Ганна Федірко взяли участь у стратегічному плануванні Мережі правового розвитку (http://ow.ly/hnr030nwODk). Вони розповіли членам Мережі про діяльність асоціації та презентували ресурс «Особистий кабінет адвоката» (http://erau.unba.org.ua/).

На фото: Євген Полтенко, виконавчий директор МПР, та Антоніна Бондаренко, заступник керівника Секретаріату НААУ

Автор: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій МПР

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×