facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Мережа та Головне територіальне управління юстиції у Київській області уклали Меморандум про партнерство та співпрацю

Дата публікації: 16.08.2018

Виконавчий директор МПР Євген Полтенко та в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Олег Кужелєв підписали Меморандум про партнерство та співпрацю.

На фото справа наліво: Євген Полтенко, виконавчий директор МПР, та Олег Кужелєв, в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області

Його метою є забезпечення взаємодії, об’єднання зусиль та координація спільної діяльності Мережі та Головного територіального управління у Київській області для покращення надання безоплатної правової допомоги (БПД), діалогу громадськості з виконавчою владою та для впровадження громадських ініціатив.

На фото: Євген Полтенко, виконавчий директор МПР

Меморандум був укладений 16 серпня.

На фото: Олег Кужелєв, в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області

Спільні зусилля сторін будуть спрямовані на те, щоб сприяти інтеграції безоплатної первинної правової допомоги (БППД) серед населення та підвищенню ефективності діяльності надавачів БППД. Ця діяльність також передбачатиме розвиток спроможності громадських організацій, органів місцевого самоврядування (ОМС) та місцевих органів виконавчої влади щодо надання БППД.

Крім цього, відповідно до мети Меморандуму, його сторони братимуть участь у державних та громадських проектах та ініціативах, у семінарах, форумах та робочих нарадах. Вони обмінюватимуться інформацією про відповідну практику, законодавство і програми діяльності. Для покращення координації спільної діяльності сторони проводитимуть регулярні консультації.

Як вже повідомлялось, раніше, 1 серпня, офіс Виконавчої дирекції МПР відвідали представники Головного територіального управління юстиції у Київській області: Роман Роєнко, начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти; Оксана Микитенко, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти; Ганна Макшанцева, заступник начальника відділу систематизації законодавства; та Павло Бульдович, завідувач сектору зв’язків з громадськістю.

Представники Головного територіального управління запропонували Мережі взяти участь у круглому столі, який управління планує провести у вересні, у роботі постійно діючого семінару для членів ОМС, а також у діяльності громадської приймальні, яка функціонує при управлінні.

Також розглядається можливість проведення фахівцями Мережі тренінгів для персоналу Головного територіального управління та територіальних відділів юстиції у Київській області. Крім цього, експерти Мережі можуть залучатись до проведення спільних з управлінням Skype-консультацій та вебінарів. Планується проведення спільних заходів з розвитку шкільної медіації.

На фото учасники заходу справа наліво: Євген Полтенко, виконавчий директор МПР; Андрій Круць, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області; Оксана Микитенко, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти; Людмила Савченко, менеджер з організаційного розвитку МПР; Анастасія Рева, програмний асистент МПР; Ольга Бабенко, начальник відділу державної реєстрації нормативно-правових актів

Автор: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій МПР

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×