facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Мешканці Одещини дізнаються більше про безоплатну правову допомогу

Дата публікації: 29.03.2019

Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку отримав нові буклети та інформаційні пам’ятки*. Останні розроблені спеціально для мешканців цього району Одеської області і допоможуть знайти необхідні контакти надавачів правових послуг. А буклет знайомить ближче з діяльністю Офісу при Одеській обласній організації ВГО «Комітет виборців України».

Як повідомляє керівниця Офісу Катерина Кирган-Мангул (на фото), інформаційна пам’ятка має назву «Путівник послуг» із приміткою «для мешканців Татарбунарського району». Тут міститься перелік найбільш затребуваних напрямків діяльності та контакти основних державних надавачів адміністративних, соціальних та правових послуг.

  • Це дуже актуально, адже людям часто доводиться шукати інформацію про ті чи інші організації та їхні контакти, а тут невеличка книжечка на пару листочків, яка вміщує всі необхідні дані. І, що важливо, вказано основні напрямки діяльності цих організацій, – говорить юристка.

Буклет у свою чергу ближче знайомить мешканців міста та району з Татарбунарським офісом МПР. У ній – про  основні напрямки роботи та коротка інформація про діяльність Офісу в 2018 році.

  • Така інформаційна підтримка в друкованому вигляді є для нас дуже цінною, оскільки часто чуємо: «А чим ви там займаєтеся?». Тепер можна взяти буклет і про все дізнатися, – зазначає Катерина Кирган-Мангул.

І нагадує: якщо у вас виникли проблеми і ви не можете вирішити їх самотужки, приходьте до Офісу – і отримайте безоплатні правові послуги.

Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку знаходиться за адресою:
м. Татарбунари, вул. Центральна,50. Працює з 9.00 до 16.00 з понеділка по п’ятницю, (обідня перерва з 12.00 до 13.00), телефони: 3-21-24 та (094)962-30-24.

*Буклет та пам’ятку можна завантажити за посиланням нижче або переглянути у рубриці Бібліотека: тут і тут.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Array ( [0] => https://ldn.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/Dovidnyk_poslug_2018.pdf [1] => https://ldn.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/Ofis_LDN_2018.pdf )

Прикріплені файли

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×