Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

На Дворічанщині відкрито другу шкільну службу порозуміння

Минулого тижня відбулося урочисте відкриття Шкільної служби порозуміння “Ейрена” (далі – ШСП) в Богданівській загальноосвітній школі Дворічанського району.

Адміністрація закладу виділила для школярів окреме приміщення. В світлій, просторій кімнаті шкільні медіатори разом з координатором ШСП Світланою Кисельовою зробили все для того, щоб учасники конфліктів та заходів по їх профілактиці почували себе зручно: обладнали меблі, поставили квіти і повісили постери з інформацією про поняття конфлікту, шляхи його вирішення, медіацію, її принципи та правила проведення. В центрі кімнати розмістили зображення древньогрецької богині справедливості Ейрени, на честь якої і названа ШСП.

На захід завітала голова правління ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини»Людмила Ковтун та адміністрація Богданівської школи.

Під час урочистого відкриття ШСП її координатор та учні-медіатори розповіли присутнім цікаву історію про конфлікти, які існували на Землі з давніх-давен.

Фото: ГО “Фонд сільських громад Дворічанщини”.

«Застосування медіації у вирішенні конфліктів – це велике мистецтво. Дуже добре, що цьому ви вчитесь у школі. Ми відчуваємо атмосферу доброти, патріотизму, любові до рідного краю, світлої віри у майбутнє з найменшою кількістю конфліктів. Впевнені, що ШСП «Ейрена» стане однією з кращих на Дворічанщині» – наголосила у привітальному слові Людмила Ковтун.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі, засади та принципи роботи читайте на сайті «Правовий Простір».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×