Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

На Дворічанщині збільшується команда параюристів

У Дворічній Харківської області  відбувся тренінг «Підготовка правових консультантів для надання допомоги сільським мешканцям Дворічанського району».

Мета тренінгу полягала у тому, щоб надати учасникам теоретичні та практичні навички, за допомогою яких вони надалі самостійно зможуть здійснювати пошук потрібних норм, правильно розуміти їх і пояснювати іншим порядок їх застосування конкретних життєвих ситуацій, ефективно впливати на процеси у громаді.

У заході взяли участь 15 людей: активісти, лідери громад із 2-х сільських рад (Вільшанської та Пісківської), які не мають юридичної освіти .

На фото: учасники тренінгу

Захід відбувся в рамках проекту «Від правосвідомості кожного – до сильної, спроможної, розвинутої громади», який реалізує ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Тренінг провели 8-10 серпня 2018 досвідчені тренери Мережі правового розвитку Віталій Бабика та Андрій Пекаренін.

На фото: тренінг веде Віталій Бабика, член Правління МПР та керівник Дворічанського офісу Мережі

Програма тренінгу передбачала ознайомлення з такими темами:

  • Права людини та їхній захист.
  • Самоорганізація в громадах та вплив на владу.
  • Державна система правової допомоги та неурядові партнери.

Протягом трьох днів учасники виконували практичні завдання в групах за темами; роботу координували тренери.

Своїми враженнями поділились учасники тренінгу:

Любов Рожкова, секретар Пісківської сільської ради, активістка громади: «Тренінг для мене виявився дуже корисним і цікавим. Я отримала відповіді на питання, які мене турбували, зокрема, про вплив інформації на життя людини в громаді».

Людмила Семизенко, працівник Вільшанського сільського будинку культури, активістка громади: «Мені сподобалась система подання матеріалу тренерами. В подальшій моїй роботі правового консультанта я буду використовувати роздаткові матеріали, отримані на тренінгу».

Всі учасники тренінгу отримали сертифікати. Чималенька команда параюристів Дворічанського району збільшилась на 15 людей.

Метою проекту «Від правосвідомості кожного – до сильної, спроможної, розвинутої громади», що здійснюється ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження», є переорієнтація системи безоплатної правової допомоги від безпосереднього надання послуг з правової допомоги громадянам до перенесення цих послуг в громади, що дозволить підвищити правову спроможність та рівень розвитку громади Дворічанського району.

Мета діяльності ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини»: покращення життя громади району через розвиток гармонійного середовища. Детальніше див. www.dvorich.info.

Мета Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»: запобігати порушенням прав людини, сприяти впровадженню в Україні ефективного антидискримінаційного законодавства та практики, сприяти доступу малозабезпечених і вразливих груп до правосуддя та правової допомоги. Детальніше: www.irf.ua.

Автор: Олена Нестерова, керівник проекту «Від правосвідомості кожного – до сильної, спроможної, розвинутої громади»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×