Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

На Харківщині відбувся регіональний форум громадської активності

Регіональний форум громадської активності «Мости для демократії в Харківській області» відбувся 27 жовтня 2017 р. у м. Чугуєві Харківської області. У заході взяли участь представники громадських та волонтерських організацій, ініціативних груп, засобів масової інформації, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також міжнародних донорських інституцій.

Захід проводився в рамках ініціативи Чугуївської правозахисної групи «Мости для демократії в Харківській області» у партнерстві з Інститутом міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV), Представництвом DVV International в Україні в рамках проекту «Регіональні Голоси – Створюємо Мости для демократії» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.На запрошення Чугуївської правозахисної групи участь у заході взяла менеджер з організаційного розвитку ГС «Мережа правового розвитку» Людмила Савченко.

Людмила Савченко представляє Мережу правового розвитку на Форумі громадської активності у м. Чугуїв 27 жовтня 2017 р.

Учасникам Форуму було презентовано інформацію про структуру та діяльність Мережі в Україні, місію та цінності спілки. Для представників понад 15 громадських організацій, які були присутні на Форумі, особливо цікавою була інформація про можливості приєднання до Мережі правового розвитку, перспективи розвитку організації та її членів, які надає членство в Мережі, можливості участі у Мережевих партнерських проектах, міжнародних програмах. Дуже приємно було зустрітись з представниками організацій, які вже є учасниками Мережі та активно беруть участь її діяльності.

Чугуївська правозахисна група та ГО “Фонд сільських громад Дворічанщини” – це дві організації, які гідно представляють Мережу правового розвитку в Харківській області.


Автор матеріалу: Людмила Савченко, менеджер з організаційного розвитку Мережі правового розвитку

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×