facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

В смт. Станиця Луганська відбувся круглий стіл на тему: “Законодавство про субсидії та його реалізація” 25 січня

Дата публікації: 29.01.2018

Виступом юриста ГО «Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги» Олександра Левенець розпочався круглий стіл 25.01.2018 у читальному залі центральної бібліотеки в смт.Станиця Луганська.  Він детально познайомив присутніх з основними положеннями законодавства про субсидії. Також визначив основні проблеми, з якими звертаються громадяни.

У другій частині керівник УСЗН Віктор Захаров разом з керівниками всіх напрямків реалізації законодавства, розповів про його реалізацію на території району.

Більше десяти питань, які турбують громадян,  було задано фахівцям. На всі питання дані конкретні відповіді. На більш складні та індивідуальні було  організовано додатковий індивідуальний прийом.

Також було домовлено про подальше співробітництво між управлінням соціального захисту та громадськими організаціями, щодо поліпшення інформації про реалізацію законодавства.

За столом зібралось двадцять п’ять зацікавлених громадян району різного статусу та віку.  У роботі взяв участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Гриценко.

Захід  проведено в рамках проекту  «Центр посилення правових можливостей місцевих територіальних громад Печенізького, Чугуївського та Станично-Луганського району Луганської області», який реалізує ГО «Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги» за підтримки МФ «Відродження» та місцевої влади.  Дякуємо за участь УСЗН райдержадміністрації , КЗ ««Станично-Луганська районна централізована бібліотечна система» та керівників організацій які допомогли організувати захід.

Автор матеріалу: Голова ГО « Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної   допомоги»  Микола Філіппов.  

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×