Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

На Сумщині відкриється Офіс Мережі з надання безоплатної правової допомоги

В Сумах на базі громадської організації “Північна правозахисна група” відкрився Офіс Мережі правового розвитку (МПР) з надання безоплатної правової допомоги. За включення нового члена до Мережі проголосували учасники загальних зборів громадської спілки, які відбулися 10-11 жовтня у Чернігові. Тож, тепер до складу МПР входить 24 громадські організації.

<p “=””>Як повідомляє ІРЦ “Правовий простір”, юристи Сумського Офісу Мережі надають безоплатну правову допомогу мешканцям Сум та Сумської області. <p “=””>Як зазначає керівник Північної правозахисної групи Володимир Виноградов, громадська організація була створена переселенцями та тими, хто опікається їхніми проблемами. Зараз окрім ВПО правники групи надають юридичну допомогу учасникам АТО та соціально незахищеним верствам населення. Група успішно співпрацює з територіальними громадами Сумської області, а також з громадськими організаціями.1merega

<p “=””>На фото: виконавчий директор Мережі правового розвитку Євген Полтенко, регіональна координаторка Мережі по Північному регіону Наталія Кулікова та керівник нового Офісу Мережі в Сумах Володимир ВиноградовФото: ІРЦ “Правовий Простір”

Деякі організації-члени Мережі вже співпрацювали з Північною правозахисною групою у різних проектах та на загальних зборах зазначали, що діяльність ГО доволі успішна. Завдяки правникам Північної правозахисної групи було виграно кілька показових справ щодо внутрішньо переміщених осіб. Юристи групи регулярно пропонують правки до законодавства щодо переселенців, учасників АТО.

Як зазначається на сторінці Північної правозахисної групи у Фейсбук, наразі, в рамках проекту «Вільні та чесні місцеві вибори», юристи ГО також безоплатно консультують учасників виборчого процесу: виборців, членів виборчих комісій, кандидатів. Вибори відбудуться 29 жовтня.

На постійній основі у громадській організації працює 4 співробітники. Окрім цього до роботи залучені волонтери.

Як зв’язатися з Сумським Офісом Мережі правового розвитку:

  • електронною поштою, написавши своє питання на e-mail організації: goppg@i.ua
  • написавши своє питання в повідомленні на сторінці організації у Facebook.
  • телефоном за номерами: +380959311110.
  • завітавши безпосередньо до приймальні ГО “Північна правозахисна група” за адресою: м. Суми, вул. Бєлінського, буд. 2, оф. 4. Бажано попередньо повідомити про свій візит телефоном.

<p “=””> <p “=””>Автор матеріалу: Олександра Єрмолаєва, ІРЦ “Правовий Простір”

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×