Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Наглядова рада Мережі правового розвитку рекомендує Загальним зборам затвердити проекти звітів за 2017 та плани на 2018

На початку лютого в офісі Виконавчої дирекції Мережі правового розвитку, м.Київ, відбулось засідання Наглядової ради спілки.

У засіданні взяли участь Лариса Денисенко, Голова ради, членкиня Правління Міжнародного фонду “Відродження”, Ігор Абрам’юк, член Правління та директор з питань розвитку Асоціації об’єднаних територіальних громад, Роман Мартиновський, Голова Правління Української фундації правової допомоги, Олександр Павліченко, Виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини,  Ольга Гальченко, координаторка Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» МФ «Відродження», Наталя Бімбірайте, Голова Правління Мережі та Євген Полтенко , Виконавчий директор Мережі.

Наглядова рада прийняла рішення рекомендувати Загальним зборам Мережі затвердити проект звіту ГС «Мережа правового розвитку» про виконання Операційного та Фінансового планів Мережі за 2017 рік. Присутні також підтримали пропозицію рекомендувати затвердити проекти Операційного та Фінансового планів спілки на 2018 рік.

Загальні збори Мережі відбудуться у березні 2018 р. Точна дата заходу буде повідомлена пізніше.

На фото справа ліворуч: Лариса Денисенко, Голова Наглядової ради Мережі, Олександр Павліченко, Виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини, Наталя Бімбірайте, Голова Правління Мережі, та Євген Полтенко, Виконавчий директор Мережі

На фото зліва праворуч: Роман Мартиновський, Голова Правління Української фундації правової допомоги, Ігор Абрам’юк, член Правління та директор з питань розвитку Асоціації об’єднаних територіальних громад, Ольга Гальченко, координаторка Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» МФ «Відродження»

Автор матеріалу: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×