Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Налагодив роботу офіс Мережі у Сумах

Віднедавна активно працює офіс Мережі правового розвитку в Сумах, який почав діяти при громадській організації «Північна правозахисна група (ППГ)». Як зазначає юристка Катерина Апихтіна, основними проблемами, з якими до офісу звертаються  громадяни, є питання,  пов’язані з соціальним забезпеченням: щодо оформлення субсидій та пільг (для внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО); отримання пільг та інших соціальних послуг; допомоги у отриманні документів; отримання виплат адресної допомоги, інших соціальних виплат, в тому числі пенсій переселенцями та ін.

На фото: Катерина Апихтіна, юристка «Північної правозахисної групи», приймає відвідувача

Причинами звернень громадян є порушення прав громадян з боку державних органів,  недосконале та суперечливе законодавство, правова необізнаність населення, а також відсутність можливості отримати альтернативну юридичну допомогу.

1-15 грудня 2017 р. представники ППГ чергували на онлайн-сервісі Мережі «Консультація юриста впродовж 24 години». В онлайн-чаті Мережі вони вперше будуть надавати свої послуги наступного тижня, 5-9.03.2018.

Офіс ГО «ППГ» знаходиться в самому центрі м. Сум (зручні орієнтири – Сумська обласна універсальна наукова бібліотека, Спасо-Преображенський кафедральний собор, або вул. Соборна).  Його адреса: м. Суми, вул. Бєлінського, б. 2, телефон – +380959311110.

Графік ведення прийому: понеділок, середа, з 09:00 до 16:00 (прийом без попереднього запису); у четвер прийом здійснюється за попереднім записом; вівторок є днем роботи з документами. Вихідні дні: субота, неділя.

Адреса електронної пошти – goppg@i.ua. Web сторінка у Facebook.com – Північна правозахисна група, ідентифікатор сторінки – 1286439404768580.

Джерело: «Північна правозахисна група»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×