facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Навчання команди громадського центру правосуддя на Харківщині

Дата публікації: 03.01.2019

24 грудня 2018 року у Чугуєві було проведено навчання для команди Першого громадського центру правосуддя на Харківщині, створеного на базі Чугуївського офісу Мережі правового розвитку (МПР) при ГО «Чугуївська правозахисна група».

На фото: виступає Роман Лихачов, керівник проекту “Перший громадський центр правосуддя на Харківщині”

 

У ході одноденного тренінгу учасники ознайомились з міжнародним досвідом роботи громадських центрів правосуддя, моделями їхньої роботи та кращими практиками.

Окремим блоком було розглянуто питання ефективної взаємодія та комунікації між зацікавленими сторонами. За допомогою практичних вправ працівники центру напрацювали алгоритми роботи з «проблемними» клієнтами та нестандартними ситуаціями, аби зменшити ризики  в роботі центру.

На фото: Віталій Бабика, експерт проекту, член Правління МПР

 

Крім того, були опрацьовані практичні аспекти роботи центру, шляхи та можливості надання послуг, які він декларує. Детально розглянуто специфіку послуг, які надають зацікавлені сторони, щоб точно ідентифікувати орган, який уповноважений вирішувати питання, порушувані клієнтами центру, щоб професійно та якісно надавати послуги.

Захід був проведений в рамках проекту «Перший громадський центр правосуддя на Харківщині», який впроваджується Мережею правового розвитку за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

На фото: учасники тренінгу

 

Автор: Віталій Бабика, експерт проекту “Перший громадський центр правосуддя на Харківщині”, член Правління МПР, керівник Дворічанського офісу МПР

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×