Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Офіси Мережі пройшли моніторинг

Протягом липня та серпня 2017 року в Офісах Мережі правового розвитку був проведений моніторинг їхньої діяльності.

Керівник юридичного відділу Одеської обласної організації Всеукраїнської ГО «Комітет виборців України» Ігор Бринош, який був у складі моніторингової інспекції Офісів, розповідає:

“Моніторинг діяльності виявився надзвичайно корисним як превентивно (Офіси впорядкували свої документи, приміщення тощо), так і стратегічно (з’явились нові ідеї та форми співпраці).

На фото зліва-праворуч: Ігор Бринош, координаторка ІРЦ “Правовий простір” Анна Мартинюк, координаторка Офісів Південного регіону Елла Петренко

Проведення моніторингу також дало унікальну можливість познайомитися зі співробітниками (переважно з юристами) Офісів безпосередньо на робочому місці – це важливо з точки зору розвитку людського потенціалу та розуміння потреб у навчанні, мотивації тощо.

Крім того, моніторинг діяльності Офісів в “польових” умовах дав практичну можливість оцінити і вдосконалити як самі Стандарти Мережі правового розвитку, так і методологію проведення моніторингу Офісів».

Представники Мережі правового розвитку з моніторинговим візитом у Херсонському офісі ГО “Інформаційно-ресурсний центр “Правовий Простір”

Представники хмельницької громадської організації «Подільська правова ліга» на чолі з Євдокімовою Катериною зазначають, що такий моніторинг є дійсно необхідним для того, аби Офіс розвивався і постійно вдосконалював свою роботу: «Під час моніторингу вдалось виявити як сильні, так і слабкі сторони в роботі організації. Ми зрозуміли, в чому кращі, а над чим ще потрібно попрацювати».

На фото зліва праворуч: члени правління МПР – Андрій Місяць та Зоряна Христина, координторка західного регіону Ільчишена Вікторія, адвокат Хмельницького офісу МПР Роман Рачок, керівниця Хмельницького офісу МПР Анастасія Площинська

Голова Херсонської ГО «Білозерській центр регіонального розвитку» та координаторка Офісів Південного регіону Елла Петренко ділиться: «Завдяки моніторинговим візитам ми можемо зробити певний зріз і побачити спроможність Офісів і Мережі в цілому.

Відразу можна побачити недоліки в нашій роботі, які є спільними і пов’язаними зі становленням Мережі, налагодженням роботи, підлаштуванням під загальні стандарти. Але є й успіхи, їх багато, вони унікальні, характерні для кожного регіону та офісу, і ними варто ділитися, щоб успішна практика поширювалася на всю країну».

Елла Петренко та Ігор Бринош біля Офісу Херсонської ГО «Білозерській центр регіонального розвитку»

Таким чином, моніторинг підтвердив свій основний підхід – ознайомлення з роботою Офісу безпосередньо на місці в форматі фізичної присутності в Офісі та режимі “реального” спілкування з людьми та вивчення документів.

Більше фотографій з моніторингу Офісів Мережі.

Автор матеріалу: менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку Наталія Бурило

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×