Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Офіційне повідомлення Мережі правового розвитку щодо непроходження окремими членськими організаціями моніторингу

Громадська спілка «Мережа правового розвитку» – об’єднання неурядових організацій, місією якого є посилення правових можливостей, захист прав і свобод людини, розвиток громад.

У 2017 року ми розробили і впроваджуємо Стандарти Мережі правового розвитку (надалі – Стандарти) з метою підвищення ефективності діяльності спілки, якості надання послуг і спроможності членських організацій, професійного й особистого розвитку співробітників та підвищення їх вмотивованості. Стандарти передбачають формулювання основних правил та принципів для організацій, їх послуг і діяльності, роботи співробітників, а також мережевої діяльності.

Дотримання цих Стандартів є обов’язковим для всіх організацій-членів нашої громадської спілки та підлягає щорічному моніторингу. Сумлінне дотримання Стандартів та їх розвиток може передбачати додаткову мотивацію. З іншого боку, виявлені і задокументовані за результатами моніторингу чи в інший спосіб порушення Стандартів можуть стати підставою для виключення організації з членів Мережі правового розвитку.

Від участі у проведенні цьогорічного моніторингу дотримання Стандартів, який тривав впродовж жовтня-листопада 2018 року, відмовилися дві організації-члени Мережі правового розвитку, а саме:

  • ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЦЕНТР ЗРОСТАННЯ ГРОМАД» (ЄДРПОУ 37788832)
  • ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СТАНІСЛАВСЬКА ПРАВОЗАХИСНА ГРУПА» (ЄДРПОУ 35914998)

Як відповідальний надавач правової допомоги, мусимо повідомити партнерів та бенефіціарів, що Мережа правового розвитку надалі не може гарантувати, що діяльність вище зазначених організацій відповідає Стандартам нашої громадської спілки.

Також до попередньо зазначеного моменту ця діяльність не може будь-яким чином асоціюватися з діяльністю Мережі правового розвитку.

 

Правління ГС «Мережа правового розвитку»

 

28.12.2018

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×