Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Олешинська громада вчиться бути успішною

Як знайти додаткові ресурси для своєї громади? Що таке фандрайзинг? Як розвивати місцеві організації громадянського суспільства (ОГС)? Відповіді на ці та багато інших питань отримали учасники тренінгу, який відбувся 19 березня у селі Олешин Хмельницької області.

Навчання «Як стати успішною громадою: фандрайзинг в ОТГ» для представників Олешинської об’єднаної територіальної громади, освітян і активних громадян організували та провели представники Хмельницького офісу Мережі правового розвитку при ГО «Подільська правова ліга» спільно з Олешинською ОТГ.

 


У тренінгу взяли участь близько 30 зацікавлених та активних мешканців Олешинців. Фото: “Подільська правова ліга”.  

– Разом із учасниками ми визначили, що доволі пріоритетним завданням для розвитку місцевої громади є активізація громадянського суспільства та пошук ресурсів, – коментує юристка Офісу Анастасія Площинська (на фото ліворуч). 


Фото: “Подільська правова ліга”. 

*Тренінг «Як стати успішною громадою: фандрайзинг в ОТГ» відбувся в рамках проекту «Розвиток успішних громад через експертну підтримку та правову допомогу» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Фото для статті: “Подільська правова ліга”. 

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×