Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Перший громадський центр правосуддя на Харківщині налагоджує співробітництво з юридичною клінікою Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого

12 листопада 2018 року регіональний координатор Мережі правового розвитку та керівник проекту «Перший громадський центр правосуддя на Харківщині» Роман Лихачов відвідав юридичну клініку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Мета візиту полягала у налагодженні співпраці правозахисників та юридичних клінік на Харківщині.

Візит відбувся в рамках проекту  «Перший громадський центр правосуддя на Харківщині», який впроваджується за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Програма «Нове правосуддя».

Під час знайомства з колективом юридичної клініки її керівник Віктор Янишен презентував діяльність юридичної клініки, розказав про  плани на майбутнє, познайомив зі студентами, які надають правову допомогу незахищеним верствам населення. Зокрема, студенти,- консультанти юридичної клініки,- надають безоплатні юридичні консультації соціально незахищеним верствам населення, у межах надання первинної правової допомоги допомагають у підготовці документів правового характеру, здійснюють різноманітні заходи, спрямовані на підвищення рівня правової освіченості населення.

У свою чергу, Роман Лихачов поділився досвідом роботи Мережі правового розвитку та Чугуївської правозахисної групи. Зокрема, керівник проекту розповів про стратегічні справи, в яких брали участь адвокати Чугуївської правозахисної групи, та запропонував співпрацю в рамках правопросвітницької діяльності правозахисників. Одним із напрямків спільної діяльності, який зацікавив колектив юридичної клініки, є створення спільних з правозахисниками відеосюжетів з юридичними консультаціями щодо актуальних для громадян питань. Також учасники зустрічі обговорили можливу участь представників юридичної клініки у якості слухачів в судових засіданнях, в яких інтереси заявників представляють юристи Громадського центру правосуддя на Харківщині.

Центр буде сформовано на базі Мережі правового розвитку та Чугуївської правозахисної групи.

 

Автор: Юлія Марукян, прес-секретар Першого громадського центру правосуддя на Харківщині

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×