Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Старт проекту «Перший громадський центр правосуддя на Харківщині»

21 грудня 2018 року в Чугуєві, Харківська область, в приміщенні Художнього-меморіального музею І.Ю. Рєпіна відбувся публічний захід щодо інформування про старт проекту «Перший громадський центр правосуддя на Харківщині».

Участь у заході взяли представники органів державної влади та місцевого самоврядування, залучених до реалізації проекту, громадськості та ЗМІ.

Зустріч відкрив Роман Лихачов, керівник проекту, який розповів про міжнародний досвід впровадження центрів сприяння доступу до правосуддя та перспективи створення центрів в Україні.

На фото: виступає Роман Лихачов, керівник проекту «Перший громадський центр правосуддя на Харківщині»

Радник голови Чугуївської районної ради Віталій Завгородній у вступному слові акцентував увагу на необхідності підвищення довіри громадян до діяльності та послуг, що надаються органами влади, місцевого самоврядування і судом та висловив впевненість, що реалізація проекту буде сприяти даному процесу.

Концепцію створення Центру, його цілі та завдання, а також очікувані результати, присутнім презентував Віталій Бабика, член Правління Мережі правового розвитку.

На фото: Віталій Бабика, член Правління Мережі правового розвитку

Під час презентації присутні ознайомились із планом реалізації проекту, зацікавленими сторонами, що будуть брати участь у його реалізації. Окремим блоком були висвітлені послуги, що будуть надаватись центром, та механізм їх отримання.

Після цього охочі змогли поставити свої питання. Зокрема, учасники піднімали питання надання правової допомоги, перенаправлення клієнтів, впровадження шкільної медіації та альтернативного вирішення спорів.

Захід завершився ще однією приємною подією: Роман Лихачов та Віталій Завгородній нагородили переможців конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності», який було організовано ГО «Чугуївська правозахисна група». Переможцями стали учениця Зарожненського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної радиЛіліана Тугай та її вчитель Прологаєва Надія Павлівна, яким були врученні грамоти та цінні подарунки.

Перший громадський центр правосуддя на Харківщині створено на базі Чугуївського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Чугуївська правозахисна група».

Проект «Перший громадський центр правосуддя на Харківщині» впроваджується Мережею правового розвитку за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Автор: Віталій Бабика, член Правління МПР

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×