Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Правозахисники Дворічанщини чаювали з ветеранами-медиками

Юристи Дворічанського офісу Мережі правового розвитку та “Дворічанського бюро правової допомоги” зустрілися з ветеранами медичної сфери. Правники розповіли про безоплатну первинну та вторинну допомогу, яку люди похилого віку можуть у них отримати.

Для людей похилого віку дуже важливими є увага та підтримка, тому коли провайдерів правової допомоги Дворічанського району запросили на захід, який об`єднав ветеранів медичної сфери Дворічанщини, вони відклали усі справи та завітали до Територіального центру соціального обслуговування, який організував зустріч. Захід був присвячений правам людини похилого віку.

dvorichna2

На зустріч також прийшов голова Дворічанської районної державної адміністрації Валерій Приходько. Він ознайомив присутніх з планами виконавчої влади щодо розвитку Дворічанського району в майбутньому та обговорив проблеми, які турбують учасників.

У свою чергу представники відділу «Дворічанське бюро правової допомоги» Чугуївського МЦ з надання БВПД та Дворічанського офісу Мережі Правового Розвитку ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини»розповіли ветеранам медицини про надання первинної правової допомоги та порядок доступу до безоплатної вторинної правової допомоги. Після чого відповіли на питання, що цікавили аудиторію.

dvorichna3

Зустріч пройшла в теплій, затишній атмосфері, за чашкою чаю.

Крім того провайдери безоплатної правової допомоги та працівники Територіального центру обговорили можливості співпраці та запланували у майбутньому проводити правопросвітницькі заходидля своїх клієнтів.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×