facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Представники Фундацій Відкритого Суспільства ознайомились з діяльністю Мережі правового розвитку

Дата публікації: 08.06.2018

Нещодавно офіс Виконавчої дирекції Мережі правового розвитку (МПР) відвідали представники Фундацій Відкритого Суспільства. Серед них були Емілі Мартінез, програмний директор Ініціативи відкритого суспільства з захисту прав людини (Вашингтон, США), а також Єрванд Ширин’ян на Аіда Шоторай, працівники Інституту відкритого суспільства (Будапешт, Угорщина).

На фото: Емілі Мартінез, програмний директор Ініціативи відкритого суспільства з захисту прав людини (Вашингтон, США)
На фото: Єрванд Ширин’ян, Інститут відкритого суспільства (Будапешт, Угорщина)
На фото: Аіда Шоторай, працівники Інституту відкритого суспільтства (Будапешт, Угорщина)

Фундації Відкритого Суспільства працюють у більш ніж 100 країнах. Їх метою є посилення верховенства права, поваги до прав людини, меншин, розмаїття поглядів. Членом цієї організації є Міжнародний фонд «Відродження».

На зустрічі також були присутні Ольга Гальченко, координатор Програмної ініціативи МФ «Відродження» «Права людини та правосуддя», та представники Мережі правового розвитку: голова Правління МПР Наталя Бімбірайте, виконавчий директор Євген Полтенко, менеджер з організаційного розвитку Людмила Савченко, програмний асистент Анастасія Рева та менеджер з комунікацій Сергій Рибак.

На фото зліва направо: Ольга Гальченко, координатор Програмної ініціативи МФ «Відродження» «Права людини та правосуддя», Наталя Бімбірайте, голова Правління Мережі, Сергій Рибак, менеджер з комунікацій МПР, та Євген Полтенко, виконавчий директор МПР

Під час зустрічі Євген Полтенко розповів про історію Мережі, її завдання, особливості діяльності та досягнення. Крім цього, у своєму виступі він значну увагу звернув на плани організації на 2018 рік, особливо щодо організаційного розвитку членів Мережі. Зокрема, були висвітлені питання проведення тренінгів, здійснення моніторингу діяльності організацій, які входять до складу МПР, залучення нових членів, створення системи рейтингування регіональних офісів тощо.

На фото: Євген Полтенко, виконавчий директор МПР, розповідає про плани Мережі на 2018 рік

Гостей особливо цікавили питання надання Мережею правової допомоги, у тому числі запити, з якими звертаються клієнти, критерії відбору Мережею справ для їх супроводження у судах (вторинна правова допомога) та ін.

Зустріч відбулась 6 червня 2018.

На фото: учасники заходу

На фото: інфографіка, яка зображує плани Мережі на 2018 рік

 

 

Автор: Сергій Рибак, менеджер зі зв’язків з громадськістю МПР

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×