Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Представники Мережі обговорили з литовською делегацією розвиток громад в Україні

Офіс виконавчої дирекції Мережі правового розвитку (МПР) відвідали представниця литовської ГО «Асоціація місцевих громад Литви» (LVBOS) Реда Кнейзевіцєне (Reda Kneizeviciene) та директор литовської компанії Megarsa Модестас Маставічіус (Modestas Mastavičius).

У зустрічі взяли участь виконавчий директор Мережі правового розвитку Євген Полтенко, менеджер з організаційного розвитку МПР Людмила Савченко та менеджер з комунікацій Сергій Рибак.

Євген Полтенко представив гостям Мережу правового розвитку. Він розповів про напрямки її роботи, результати цієї праці та плани подальшої діяльності.

На фото: Євген Полтенко, виконавчий директор МПР

Значний інтерес гостей із Литви викликала інформація про хід реформи з децентралізації, яка відбувається в Україні. Відповідаючи на їхні запитання, Є.Полтенко розповів про особливості створення об’єднаних територіальних громад, виклики, які при цьому виникають, та способи їхнього подолання. Також він пояснив, яким чином Мережа сприяє розвитку місцевих громад, надаючи їм правову допомогу.

Людмила Савченко у своєму виступі значну увагу приділила питанню розвитку Мережею шкільної медіації, згадавши про недавнє проведення МПР Міжрегіонального форуму практик шкільної медіації (20 червня 2018).

На фото зліва направо: Євген Полтенко, виконавчий директор МПР; Реда Кнейзевіцєне, представниця ГО «Асоціація місцевих громад Литви»; Модестас Маставічіус, директор компанії Megarsa (Литва); та Людмила Савченко, менеджер з організаційного розвитку МПР

Громадська організація «Асоціація місцевих громад Литви» (LVBOS) впроваджує в Україні проект «Участь у державному управлінні: можливості для молоді».

Його метою є покращення співпраці громад та молодіжних організацій Херсонської, Миколаївської, Кіровоградської та Полтавської областей на основі партнерських принципів з метою залучення молодих людей до процесів прийняття рішень, використовуючи досвід місцевих громад Литви.

Проект реалізовується за сприяння Міністерства закордонних справ Республіки Литви.

ГО «Асоціація місцевих громад Литви» (LVBOS) заснована у 2010 році. Її основними завданнями є посилення партнерства сільських та міських громад на місцевому та національному рівнях, відстоювання спільних інтересів членів на національному та муніципальному рівнях. Реалізація цих завдань забезпечує механізм подання скоординованих пропозицій місцевими громадськими організаціями уряду, ефективне залучення населення до активної соціальної діяльності, створює сприятливі умови для ініціатив населення тощо.

На фото: Реда Кнейзевіцєне, ГО «Асоціація місцевих громад Литви» (LVBOS)
На фото: Модестас Маставічіус, директор компанії Megarsa

Автор: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій МПР

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×