Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Представники Мережі правового розвитку та Національної асоціації адвокатів України визначили шляхи співпраці

Представники Мережі правового розвитку (МПР) та Національної асоціації адвокатів України (НААУ) обговорили напрямки майбутньої співпраці.

Участь у зустрічі взяли Вадим Красник, керівник секретаріату Ради адвокатів України (Секретаріату Національної асоціації адвокатів України), та Антоніна Бондаренко, заступник керівника Секретаріату Ради адвокатів України (Секретаріату Національної асоціації адвокатів України). МПР представляли виконавчий директор спілки Євген Полтенко, менеджер з організаційного розвитку Людмила Савченко та менеджер з комунікацій Сергій Рибак.

На фото справа наліво: Антоніна Бондаренко, заступник керівника Секретаріату НААУ; Вадим Красник, керівник Секретаріату НААУ; Євген Полтенко, виконавчий директор МПР

 

Учасники заходу домовились про проведення спільних адвокаційних кампаній, зокрема щодо подальшої роботи над вдосконаленням законопроекту N9055, щодо обміну інформацією та поширення інформаційних матеріалів.

Також вони підтримали ініціативу провести спільний захід під час Всеукраїнського тижня права, організатором якого є Міністерство юстиції України (10-16 грудня 2018).

Передбачається, що подальша співпраця, серед іншого, включатиме участь адвокатів МПР у заходах асоціації, а також участь представників Мережі у реалізації навчальних програм НААУ.

Крім цього, учасники зустрічі домовились проводити спільну роботу, яка сприятиме підвищенню рівня особистої безпеки правозахисників, у тому числі адвокатів.

Також присутні визначили шляхи співпраці щодо розвитку шкільної медіації.

Планується, що до кінці листопада 2018 Мережа правового розвитку та Національна асоціація адвокатів України підпишуть Меморандум про співпрацю.

Зустріч відбулась 6 листопада 2018.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×