Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Представники Мережі увійшли до складу журі Національної олімпіади юридичних клінік України

Протягом 1-4 березня 2018 р. в Університеті державної фіскальної служби України проходила Національна олімпіада юридичних клінік України з консультування клієнтів – 2018. За звання кращої змагалося 20 команд з різних навчальних закладів України. Впродовж 3 днів команди боролися щоб здобути можливість представляти Україну на міжнародній олімпіаді в Нідерландах.

На фото: Національна олімпіада юридичних клінік України з консультування клієнтів – 2018

До складу журі увійшли представники адвокатури та юридичних компаній, Директорату Мінюсту, системи безоплатної правової допомоги, представники громадського сектору.

Члени журі працювали в суддівських колегіях, які складалися з трьох суддів.
Цього року одразу двоє представників Мережі правового розвитку увійшли до суддівського корпусу: керівник Івано-Франківського офісу Андрій Малетин та координатор Західного регіону Мережі правового розвитку, керівник Кам’янець-Подільського офісу Вікторія Ільчишена. Представники Мережі працювали у різних суддівських колегіях.

На фото суддівської колегії справа наліво: Вікторія Ільчишена, координатор Західного регіону Мережі правового розвитку та керівник Кам’янець-Подільського офісу Мережі, Діана Мешкова, представниця Регіонального центру з надання БВПД у місті Києві, та Віталій Чернілевський, керівник Громадської організації “Адвокат “Правозахисна група”

Ділиться своїми враженнями Вікторія Ільчишена: “Організатори завчасно ознайомили суддів із Правилами Національної Олімпіади юридичних клінік із консультування клієнтів, критеріями оцінювання команд, попіклувалися про те, щоб у суддів не було конфлікту інтересів. Кожна клініка була представлена лише однією командою з двох консультантів. За своєю формою олімпіада імітувала процес інтерв’ювання та консультування в юридичному офісі за участі двох практикуючих юристів та клієнта, роль якого виконували запрошені актори – студенти театральних вузів. Актори настільки вжилися в ролі, що складалося враження, що це реальні клієнти юридичної фірми зі своїми справжніми проблемами, емоціями та переживаннями. За правилами учасники мали з’ясувати необхідну їм інформацію від клієнта, з’ясувати його справжні мотиви та очікування, суть проблеми, націлити клієнта на стратегію подальшої роботи над справою. Це був гарний досвід як для суддів, так і членів команд навчальних закладів”.

“Було 11 критеріїв для оцінювання команд. Серед основних: встановлення ефективних професійних стосунків з клієнтом та налаштування його на роботу, збір інформації, соціально-моральний аналіз проблеми, юридичний аналіз ситуації, розробка варіантів вирішення проблем, допомога клієнту у виборі варіанту вирішення проблеми, командна робота та ін. ” – уточнив Андрій Малетин.

На фото: у складі суддівської колегії крайній справа – Андрій Малетин, керівник Івано-Франківського офісу Мережі правового розвитку

Захід організовано Університетом державної фіскальної служби УкраїниАсоціацією Юридичних Клінік України спільно з Українською фундацією правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

 

Автор матеріалу: Вікторія Ільчишена, координатор Західного регіону Мережі правового розвитку, керівник Кам’янець-Подільського офісу Мережі

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×