facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Представники МПР та ГТУЮ у Київській області обговорили подальшу співпрацю

Представники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи і правової освіти Головного територіального управління юстиції (ГТУЮ) у Київській області відвідали офіс Виконавчої дирекції Мережі правового розвитку. Вони обговорили шляхи подальшої співпраці щодо захисту прав громадян.

Захід відбувся 24 січня 2019. У ньому взяли взяли участь начальник Управління Роман Роєнко, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Оксана Микитенко та заступник начальника Управління і начальник відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Ольга Бабенко. Мережу правового розвитку представляли її виконавчий директор Євген Полтенко, менеджер з організаційного розвитку МПР Людмила Савченко та менеджер з комунікацій Сергій Рибак.

На фото: начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Київській області Оксана Микитенко та начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи і правової освіти ГТУЮ у Київській області Роман Роєнко

Метою зустрічі стало обговорення напрямів подальшої співпраці в межах реалізації право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО». Особливу увагу сторони приділили планування спільних правопросвітницьких заходів у контексті нових ініціатив Міністерства юстиції України, передусім таких як захист виборчих прав громадян.

На фото зліва направо: заступник начальника Управління і начальник відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Ольга Бабенко, виконавчий директор МПР Євген Полтенко та менеджер з організаційного розвитку МПР Людмила Савченко

Представники юстиції та Мережі домовилися продовжити роботу над спільними проектами щодо протидії булінгу серед підлітків.Також вони обговорили шляхи співпраці у сфері захисту прав ромів та в вдосконалення правової допомоги в об’єднаних територіальних громадах.

Нагадаємо, що 16 серпня 2018 Мережа правового розвитку та Головне територіальне управління юстиції у Київській області уклали Меморандум про партнерство та співпрацю. Більш детальну інформацію про Меморандум можна отримати за посиланням http://ow.ly/UlwR30nrYIY.

Автор: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій МПР

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×