Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Представники ООН Жінки зацікавились досвідом Мережі у вирішенні правових проблем

Нещодавно офіс Виконавчої дирекції Мережі правового розвитку відвідали представники Організації ООН Жінки: міжнародна консультантка, експерт Міжнародного центру реформування кримінального законодавства та політики з питань кримінального правосуддя Ейлін Скіннідер (Канада) та національний консультант Андрій Вишневський.

На фото: Ейлін Скіннідер (Канада), міжнародна консультантка ООН Жінки, експерт Міжнародного центру реформування кримінального законодавства та політики з питань кримінального правосуддя

Присутні обговорили різноманітні питання функціонування системи надання правової допомоги в Україні та наявні проблеми. Особлива увага зверталась на гендерний аспект забезпечення доступу до правосуддя, а також на питання задоволення правових потреб вразливих верств населення та населення у віддалений районах. Піднімались питання домашнього насильства, вирішення проблем ромів.

На фото: Андрій Вишневський, національний консультант з питань гендерної рівності, правосуддя та безоплатної правової допомоги ООН Жінки, консультант Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, національний консультант Ради Європи

Учасники зустрічі обговорили перспективи розвитку альтернативних способів вирішення конфліктів, зокрема медіації.

Гостей цікавили особливості роботи Мережі щодо задоволення нею правових потреб населення.

Зустріч відбулась 5 квітня 2018.

На фото справа наліво: Євген Полтенко, виконавчий директор Мережі правового розвитку, Ейлін Скіннідер (Канада), міжнародна консультантка ООН Жінки, експерт Міжнародного центру реформування кримінального законодавства та політики з питань кримінального правосуддя, Андрій Вишневський, національний консультант з питань гендерної рівності, правосуддя та безоплатної правової допомоги ООН Жінки, Людмила Савченко, менеджер з організаційного розвитку Мережі, та Анастасія Рева, програмний асистент Мережі

ООН Жінки працює в Україні для підтримки уряду та громадянського суспільства в напрямку розвитку ґендерної рівності та реалізації національних та міжнародних зобов’язань щодо прав жінок, таких як Конвенція про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, Пекінська Декларація та платформа дій, Резолюція Ради Безпеки ООН 1325 та інші.

Основними напрямами діяльності структури ООН Жінки в Україні є 1) пріоритизація ґендерної рівності в національних реформах, державному управління, плануванні та бюджетуванні; 2) запобігання насильству щодо жінок, та 3) підтримка реалізації повістки «Жінки, мир, безпека».

У відповідь на виявлену потребу та відповідно до свого глобального мандату, структура ООН Жінки в Україні виконує ряд ініціатив, спрямованих на підтримку системи правосуддя з особливою увагою до виконання Заключних Зауважень Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок (КЛДЖ).

З метою детального аналізу можливостей та потенціалу системи правосуддя просувати та захищати права жінок в Україні та виконувати Заключні Зауваження КЛДЖ та інших міжнародних договорів з прав людини, а також визначення можливих сфер для співпраці, ООН Жінки запросили міжнародну консультантку, пані Ейлін Скіннідер, та національного консультанта, пана Андрія Вишневського, які проведуть зустрічі з представниками/-ницями ключових державних органів системи правосуддя та іншими зацікавленими сторонами на національному та місцевому рівні.

Автор: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку

 

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×