Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Прес-конференція: “Безоплатна правова допомога для жителів гірських населених пунктів Прикарпаття”

27 грудня 2017 року в прес-центрі «Вектор» Станіславська правозахисна група провела прес-конференцію: “Безоплатна правова допомога для жителів гірських населених пунктів Прикарпаття”, на якій було презентовано успішні кейси захисту прав та інтересів людей.

Станіславська правозахисна група є членом Мережі Правового розвитку, яка об’єднує 24 організації, що надають безоплатну правову допомогу в різних регіонах України.

Протягом 2017 року Станіславською правозахисною групою здійснено більше 500 випадків надання безоплатної правової допомоги, які включають також близько 100 випадків вторинної правової допомоги, 40 успішних історій.

Переважно надана правова допомога стосувалась захисту прав споживачів фінансових та банківських послуг, відновлення доступу до правосуддя, захисту людей від свавілля місцевих чиновників, захисту прав учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

На прес-конференції було висвітлено успішні практики захисту прав та інтересів переважно людей поважного віку, права яких порушувались органами влади, органами місцевого самоврядування.

Зокрема, було озвучено успішні результати судової справи, яка набула широкого розголосу . Справа стосувалась 70-річної п. Євдокії, яку комунальники оштрафували за троянди, які вона висадила під вікном багатоповерхівки. Присутня на прес-конференції п. Євдокія розповіла журналістам про свою пригоду з комунальними службами, яка для неї закінчилась позитивно.

Також було презентовано результати справ, завдяки яким було неодноразово відновлено доступ до правосуддя 75-річному Маруняку Богдану Федоровичу.

Богдан Федорович також розповів журналістам про свої поневіряння в судах, правоохоронних органах.Завдяки Станіславській правозахисній групі Богдан вивів на чисту воду секретаря Середньоугринівської сільської ради Калуського району, яка постійно його ображала.

Поряд з зазначеними справами було презентовано ряд інших успішних історій захисту прав жителів Прикарпаття, найцікавішими з яких були захист людей від шахрайських схем лізингових компаній.

Захід проводився в рамках проекту «Посилення правових можливостей громад гірських населених пунктів Прикарпаття», який реалізується Станіславською правозахисною групою за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Автор матеріалу: прес-служба Станіславської правозахисної групи

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×