Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Презентація проекту “Запобігання корупції в об’єднаних територіальних громадах” у Чугуєві

20 липня 2017 року відбулася перша зустріч експерта Громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети!” та експертки Чугуївської правозахисної групи Кужелєвої Світлани з представниками Мереф’янської об’єднаної територіальної громади.

На зустрічі були присутні міський голова Сітов Веніамін Іванович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Микиша, спеціаліст відділу ЖКГ та секретар виконкому. Під час заходу відбулася презентація проекту “Запобігання корупції в об’єднаних територіальних громадах”, що реалізується Громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети!”

Експерт ознайомила присутніх з програмою та планом спільних дій на подальші 5 місяців, зорієнтувала в основних темах, які будуть розглянуті під час тренінгу.

Серед тем:

– аналіз бюджету громади і корупційні ризики

– бюджетні процеси та прозорість бюджету

– державні закупівлі в об`єднаних територіальних громадах (ОТГ)

– використання E-Data та Prozorrо

– запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в діяльності органів місцевого самоврядування ОТГ

– антикорупційна рада та антикорупційна програма ОТГ

Світлана Кужелєва звернула увагу, що передбачається запровадження не менше двох антикорупційних інструментів на рівні громади (наприклад: положення про врегулювання конфлікту інтересів, конкурсний відбір). Особливо цікавим для громади виявилось питання врегулювання конфлікту інтересів, увагу вирішенню якого і буде привернуто під час тренінгу та наступного коуч-супроводу громади.

За результатами зустрічі було визначено порядок організації відбору учасників для проведення дводенного тренінгу, узгоджено дату його проведення. Тренінг відбудеться у приміщенні комунального закладу «Мереф’янська міська центральна бібліотека» Мереф’янської міської ради. Цей захід відбувся за програмою навчання та наставництва для громадян “Запобігання корупції в об’єднаних територіальних громадах”, що реалізується Громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети!” в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×