Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Про проект, що робить зміни у громадах видимими

“Посилення спроможності місцевого самоврядування через моніторинг проблем у громадах та аналіз ефективності місцевої бюджетної політики у Волинській, Харківській та Вінницькій областях”. Зустріч експертної групи за цим проектом, який реалізує Мережа правового розвитку у Велицькій, Тульчинській та Чкалівській об’єднаних територіальних громадах, відбулася 19 липня 2017 року у Києві.

На зустрічі було, зокрема, представлено результати моніторингового етапу проекту представниками місцевих проектних команд. Серед проблем, які притаманні всім пілотним громадам: брак фахівців, брак медичної інфраструктури, відсутність повної інвентаризації всієї нерухомості на території громад, безробіття, низький рівень транспортного сполучення, невирішене питання розпорядження земельними ділянками комунальної власності, які знаходяться за межами населених пунктів на території громад, непоінформованість окремих цільових груп щодо процесу децентралізації тощо.

Як допомогти пілотним громадам впоратися з цими проблемами, на зустрічі вирішували члени проектної команди – Олена Матвійчук, Євген Полтенко, Роман Лихачов, Оксана Вихівська, Віталій Дорох, Надія Клімук та Юрій Бєлоусов. За результатами зустрічі проектна команда узгодила методологію підготовки рекомендацій з підвищення ефективності управління ресурсами пілотних громад, обговорила план проведення презентацій результатів проекту у пілотних громадах (серпень 2017) та підготовку до видання згаданих результатів (серпень-вересень 2017).

На світлині (зліва правовруч): Євген Полтенко, Роман Лихачов, Олена Матвійчук, Надія Клімук, Юрій Бєлоусов

Проект реалізується ГС “Мережа правового розвитку” за підтримки ГО «ЦЕНТР ПОЛІТИКО-ПРАВОВИХ РЕФОРМ» та програми MATRA Посольства Королівства Нідерланди в Україні.

Автор: Наталя Бурило, комунікаційний менеджер ГС “Мережа правового розвитку”

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×