facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Протидіємо наслідкам COVID-19 на міжнародному рівні

Дата публікації: 23.07.2020

Автор: Ніна Гаєвська, менеджерка з комунікацій Мережі правового розвитку

Приємно, коли експертиза та досвід представників Мережі правового розвитку є затребуваною у реалізації різноманітних ініціатив. Цього разу це ініціатива глобального масштабу. Виконавчого директора Мережі правового розвитку Євгена Полтенка було запрошено до складу відбіркового комітету Фонду підтримки низових правозахисних ініціатив у протидії COVID-19 (COVID-19 Grassroots Justice Fund).

Світові лідери та групи громадянського суспільства оголосили про заснування Фонду напередодні 18 липня 2020 року, коли весь світ вшановує пам’ять непересічного борця за права людей — Нельсона Мандели. 

Фонд  має на меті надавати підтримку ініціативним групам, котрі працюють задля розширення доступу до правосуддя на місцевому рівні, включно із допомогою вразливим групам, реагування на несправедливість, викликану чи погіршену у зв’язку з пандемією.   

Засновники ініціативи – The Elders, Namati, The Fund for Global Human Rights, Pathfinders for Peaceful, Just and Inclusive Societies – об’єдналися, щоб залучити 1 млн. дол. США для підтримки 100 низових правозахисних груп протягом принаймні наступних півтора року. Корейське агентство міжнародного співробітництва (KOICA) зробило внесок у Фонд як якірний донор.

На фото: Євген Полтенко, виконавчий директор ГС “Мережа правового розвитку”

Євген Полтенко розповідає про важливість цієї ініціативи: 

“Пишаюся тим, що став частиною цієї ініціативи як член відбіркового комітету Фонду.

Створення Фонду — суттєвий крок у реагуванні на пандемію, це інвестиція у надзвичайно важливу та потрібну роботу з управоспроможнення людей, яка часто страждає від недофінансування. Гранти Фонду надаватимуться відібраним захисникам правосуддя та матимуть на меті допомогти врятувати життя та розв’язати проблеми на переплетенні сфер охорони здоров’я, економіки та правосуддя. Впевнений, що це створить імпульс для об’єднання всіх небайдужих у солідарності до миру та надії на те, щоб справді ніхто не залишився осторонь.” 

Більше інформації про Фонд та умови участі у його програмах можна дізнатись тут (далі англ.): https://www.covidjusticefund.org/

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×