facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Результати конкурсу програми «Правоспроможна громада – 2021»

Навчально-практична програма «Правоспроможна громада» (далі — Програма) створює унікальну можливість для українських громад спланувати, підготувати та провести дослідження правових потреб своїх мешканців. Програма впроваджується Українською школою практичних знань з питань доступу до правосуддя з 2019 року на базі мережі правових клубів Pravokator та безпосередньо адмініструється Мережею правового розвитку за підтримки партнерських організацій та установ: Міжнародний фонд «Відродження» , Українська фундація правової допомоги, Координаційний центр з надання правової допомоги. Докладно про програму: https://bit.ly/2u5F03X 

До участі у цьогорічному конкурсі Програми, який тривав до 21 лютого 2021, були запрошені ініціативні групи з ідеєю щодо посилення правових можливостей своєї територіальної громади. Загалом на конкурс надійшло 13 заявок. За результатами проведення відеоінтерв’ю, до чергового етапу Програми її програмна рада запросила ініціативні групи, які координуються наступними інституціями:

  1. Каховська міська рада (Каховка, Херсонська обл.),
  2. КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради (Полтава),
  3. Вороньківська сільська рада (Вороньків, Київська обл.),
  4. ГО «Лулуді» (Балаклея, Черкаська обл.),
  5. Вільхівська сільська рада, ГО «Агенція місцевих ініціатив» (Вільхівка, Харківська обл.),
  6. ГО «Центр економічно-правового розвитку» (Кам’янка-Бузька, Львівська обл.).

Різноманітний склад ініціативних груп сприяє розвитку міжінституційної співпраці у сфері доступу до правосуддя між громадським сектором, місцевим самоврядуванням, правозахисниками та державою в особі системи безоплатної правової допомоги.

Надалі програмою передбачена участь у навчальних практикумах та проведення досліджень. Також ініціативні групи спланують та реалізують на практиці заходи та рішення для своєї громади у відповідь на правові потреби, виявлені в ході досліджень. Очікується, що за активного сприяння ініціативних груп буде створено подальші умови для залучення фінансових ресурсів місцевого бюджету та зовнішніх соціальних інвесторів на реалізацію заходів із вдосконалення доступу до правосуддя у громадах.

Навчально-практична програма «Правоспроможна громада» впроваджується Українською школою практичних знань з питань доступу до правосуддя з 2019 року на базі мережі правових клубів #PRAVOKATOR за підтримки Координаційного центру з надання правової допомогиМіжнародного фонду “Відродження”Української фундації правової допомоги та безпосередньо адмініструється Мережею правового розвитку.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×