Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Звіт Мережі правового розвитку за 2019 рік

Вступне слово: Євген Полтенко, виконавчий директор Мережі правового розвитку

Зараз дивний час, щоб озирнутися назад. Пандемія COVID-19, що нинішнього року охопила весь світ, змусила багатьох із нас переглянути свої пріоритети, підходи в роботі та мобілізуватись для нових відповідей на нові виклики.

Та озираючись назад, у рік 2019, ми, як відповідальна та підзвітна організація запитуємо себе, чи досягли ми поставлених завдань, чи наша робота допомогла у вирішенні чи запобіганню проблем, чи винесені нами уроки будуть корисними у році 2020?

Мета щорічного звіту — переглянути взаємозв’язок між нашими діями та нашим впливом. Наша місія узгоджується з Ціллю сталого розвитку 16 та конкретно її підціллю 16.3 – сприяти верховенству права на національному та міжнародному рівнях і забезпечити всім рівний доступ до правосуддя. 

Отже, чи наближали наші дії у 2019 році наші цілі? Сторінок цього звіту, очевидно, забракне, щоб поділитися з вами всіма деталями, але ви точно знайдете тут найсуттєвіші речі та висновки. 

2019 рік для Мережі правового розвитку став роком відчутного зміцнення нашого експертного потенціалу, що знайшло практичне втілення у низці досліджень у сфері доступу до правосуддя: це вивчення фактичного шляху до вирішення правових проблем на сході України, моніторинг якості роботи судів, аналіз виконання Україною Міжнародного пакту про громадянські та політичні права та інші.

Ми ділилися своєю експертизою з мешканцями українських громад та нашими колегами з інших країн для спільного пошуку рішень, які, спираючись на об’єктивних доказах, вдосконалюють доступ людей до правосуддя.  

Пам’ятаючи про те, що багато правової допомоги не буває, а запит на неї у суспільстві лише зростає, наші членські організації, часто спираючись лише на ентузіазм своїх правників, продовжували безоплатно консультувати, здійснювати правопросвітницьку діяльність. Ми системно підтримували роботу єдиного в Україні онлайн чату правового консультування, що  набуло відчутної актуальності у нинішньому карантинному році, коли надзвичайно зріс попит на дистанційні інструменти роботи.

Ми усвідомлюємо, що сила ланцюга визначається силою його найслабшої ланки. Криза 2020 року не залишає сумнівів у тому, що лише сильні і самозарадні організації здатні ефективно протистояти її викликам. Тому наші напрацювання попередніх років у сфері посилення організаційної спроможності і стійкості членів спілки не втрачають своєї актуальності і сьогодні.

2019 рік багато чому нас навчив і посилив, але це надбання не сталося би без вас: наших партнерських організацій, наших донорів, наших прихильників і критиків. Дякуємо, що були поруч. Ми й надалі будемо наполегливо працювати, щоб справджувати вашу довіру та підтримку. Ми сподіваємось, що ви знаєте, наскільки ви важливі для нас, допомагаючи досягати справедливості для всіх.

Бажаючи приємного читання, також заохочую ваш зворотний зв’язок про враження та думки, які дуже для нас важливі!

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×