Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Сесія стратегічного планування розвитку інституту інтеграторів системи БПД

Нещодавно, 12 лютого 2018, у Києві відбулась сесія стратегічного планування розвитку інституту інтеграторів.

Як відомо, інститут інтеграторів було запроваджено декілька років тому з метою налагодження взаємодії державної системи безоплатної правової допомоги (БПД) з громадами та неурядовими організаціями. Мета роботи інтеграторів полягає в донесенні інформації про можливості отримання БПД населенням, а також у вивченні його правових потреб.

У роботі сесії, крім інтеграторів та працівників системи БПД, з різних регіонів України, взяли участь Олексій Бонюк, директор Координаційного центру з надання правової допомоги, Ольга Гальченко, координаторка Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження», Микола Сіома, директор ВБО «Українська фундація правової допомоги». Допомагали своїм партнерам стратегувати також представники ГС «Мережа правового розвитку»: Євген Полтенко, виконавчий директор, та Максим Ільчишен, член Правління, експерт Асоціації юристів м. Кам’янець-Подільський.

На фото: учасники сесії стратегічного планування розвитку інституту інтеграторів

Учасники сесії розглянули сучасний стан та різні аспекти функціонування інтеграторів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД). Були підняті питання особливостей внутрішньої комунікації інтеграторів з директорами регіональних і місцевих центрів з надання БВПД та комунікаторами.

Крім цього, присутні обговорили перспективи та особливості формування нової концепції організації роботи інтеграторів та запропонували напрями розвитку цього інституту на найближчі 3 роки.

На фото: Олексій Бонюк, директор Координаційного центру з надання правової допомоги

Захід було проведено ВБО «Українська фундація правової допомоги» спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

На фото: Євген Полтенко, виконавчий директор Мережі правового розвитку, з учасниками сесії стратегічного планування
На фото зліва праворуч: Євген Полтенко, виконавчий директор Мережі, Олександра Бакланова, консультант зі стратегії та управління змінами, та Максим Ільчишен, член правління Мережі

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×